CYP CP-VSRGB Handleiding
CYP Audio/video-converter CP-VSRGB
Bekijk gratis de handleiding van CYP CP-VSRGB (4 pagina’s), behorend tot de categorie Audio/video-converter. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 52 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over CYP CP-VSRGB of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/4

CV/SV to YCbCr/RGsB
Format Converter
Operation Manual
CP-VSRGB
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Audio/video-converter |
| Model: | CP-VSRGB |
| Kleur van het product: | Grijs |
| Gewicht: | 160 g |
| Breedte: | 145 mm |
| Diepte: | 90 mm |
| Hoogte: | 32 mm |
| LED-indicatoren: | Ja |
| Formaat analoog signaal: | NTSC 3.58, NTSC 4.43, PAL, PAL M, PAL N, SECAM |
| Aansluiting voor netstroomadapter: | Ja |
| Maximale videoresolutie: | - Pixels |
| Plug and play: | Ja |
| Aantal: | 1 |
| Hostinterface: | Composite + S-Video |
| Verbinding met pc: | Ja |
| Vermogenstoevoer inclusief: | Ja |
| Operating voltage: | 5 V |
| Kleurruimte ondersteund: | RGB |
| Output interface: | Component |
| Werkzame stroming: | 1 A |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met CYP CP-VSRGB stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Audio/video-converter CYP
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
Handleiding Audio/video-converter
Nieuwste handleidingen voor Audio/video-converter
11 Mei 2026
30 April 2026
24 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
21 April 2026
20 April 2026
17 April 2026
16 April 2026