CYP CM-388M Handleiding
CYP Audio/video-converter CM-388M
Bekijk gratis de handleiding van CYP CM-388M (2 pagina’s), behorend tot de categorie Audio/video-converter. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 68 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over CYP CM-388M of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/2

CM-388
Video to PC/HD Converter
OPERATION MANUAL
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Audio/video-converter |
| Model: | CM-388M |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 540 g |
| Breedte: | 140 mm |
| Diepte: | 128 mm |
| Hoogte: | 38 mm |
| Gewicht verpakking: | 1000 g |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Materiaal behuizing: | Aluminium |
| Ondersteunde video-modi: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Certificering: | CE/FCC/UL |
| HDCP: | Ja |
| Maximale videoresolutie: | 1920 x 1200 Pixels |
| Audio-uitgang: | 2 |
| Aantal: | 1 |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Video-ingang: | 1 |
| Externe adapter: | Ja |
| Compatibele producten: | VGA@60Hz - WUXGA@60Hz |
| Stroomvoorziening via USB: | Nee |
| Hostinterface: | HDMI |
| Video uit: | 3 |
| Operating voltage: | 5 V |
| Stroomverbruik (typisch): | 5.5 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 20 - 90 procent |
| Ondersteunende oplossingen: | CE/FCC/UL |
| Output interface: | HDMI/Composite/S-Video |
| Werkzame stroming: | 2.6 A |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met CYP CM-388M stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Audio/video-converter CYP
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
Handleiding Audio/video-converter
Nieuwste handleidingen voor Audio/video-converter
11 Mei 2026
30 April 2026
24 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
21 April 2026
20 April 2026
17 April 2026
16 April 2026