CYP XA-HDCP Handleiding
CYP Audio/video-converter XA-HDCP
Bekijk gratis de handleiding van CYP XA-HDCP (20 pagina’s), behorend tot de categorie Audio/video-converter. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 104 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over CYP XA-HDCP of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/20

XA-HDCP
4K2K EDID Emulator & HDCP Converter
Operation Manual
Operation Manual
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Audio/video-converter |
| Model: | XA-HDCP |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 70 g |
| Breedte: | 51 mm |
| Diepte: | 98 mm |
| Hoogte: | 22 mm |
| Gewicht verpakking: | 450 g |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Materiaal behuizing: | Metaal |
| Ondersteunde video-modi: | 480i, 576i, 576p, 720p, 1080p |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Certificering: | CE/FCC/UL |
| HDCP: | Ja |
| Maximale videoresolutie: | - Pixels |
| Aantal: | 1 |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Video-ingang: | 1 |
| Externe adapter: | Ja |
| Stroomvoorziening via USB: | Nee |
| Hostinterface: | HDMI |
| Video uit: | 1 |
| Bandbreedte: | 600 MHz |
| Operating voltage: | 5 V |
| Stroomverbruik (typisch): | 3.3 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 20 - 90 procent |
| Ondersteunende oplossingen: | VGA - WUXGA |
| Output interface: | HDMI |
| Werkzame stroming: | 2.6 A |
| Aansluiting type: | HDMI A |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met CYP XA-HDCP stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Audio/video-converter CYP
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
Handleiding Audio/video-converter
Nieuwste handleidingen voor Audio/video-converter
11 Mei 2026
30 April 2026
24 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
21 April 2026
20 April 2026
17 April 2026
16 April 2026