CYP AU-D1D Handleiding
CYP Audio/video-converter AU-D1D
Bekijk gratis de handleiding van CYP AU-D1D (12 pagina’s), behorend tot de categorie Audio/video-converter. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 60 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over CYP AU-D1D of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/12

AU-D1D
Optical to L/R Stereo Audio Converter
with Dolby® Digital Decoder
OPERATION MANUAL
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Audio/video-converter |
| Model: | AU-D1D |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 40 g |
| Breedte: | 55 mm |
| Diepte: | 80 mm |
| Hoogte: | 22 mm |
| Gewicht verpakking: | 160 g |
| Geïntegreerde geheugenkaartlezer: | Nee |
| Audio (L,R) out: | 1 |
| Digitale audio optische in: | 1 |
| Samplefrequenties: | 32, 44.1, 48, 88.2, 96 kHz |
| Audio afspeelformaten: | LPCM |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met CYP AU-D1D stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Audio/video-converter CYP
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
Handleiding Audio/video-converter
Nieuwste handleidingen voor Audio/video-converter
11 Mei 2026
30 April 2026
24 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
21 April 2026
20 April 2026
17 April 2026
16 April 2026