CYP SY-4KS Handleiding
CYP Audio/video-converter SY-4KS
Bekijk gratis de handleiding van CYP SY-4KS (12 pagina’s), behorend tot de categorie Audio/video-converter. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 56 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over CYP SY-4KS of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/12

SY-4KS
HDMI 4K Scaler (Optional Up & Down Scaling)
OPERATION MANUAL
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Audio/video-converter |
| Model: | SY-4KS |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 220 g |
| Breedte: | 105 mm |
| Diepte: | 110 mm |
| Hoogte: | 25 mm |
| Gewicht verpakking: | 640 g |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Materiaal behuizing: | Aluminium |
| Ondersteunde video-modi: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Certificering: | CE/FCC/UL |
| Maximale videoresolutie: | 4096 x 2160 Pixels |
| Aantal: | 1 |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Video-ingang: | 1 |
| Externe adapter: | Ja |
| Hostinterface: | HDMI |
| Video uit: | 2 |
| Bandbreedte: | 9 Gbit/s |
| Operating voltage: | 5 V |
| Stroomverbruik (typisch): | 2.4 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 20 - 90 procent |
| Output interface: | HDMI |
| Werkzame stroming: | 2.6 A |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met CYP SY-4KS stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Audio/video-converter CYP
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
Handleiding Audio/video-converter
Nieuwste handleidingen voor Audio/video-converter
11 Mei 2026
30 April 2026
24 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
21 April 2026
20 April 2026
17 April 2026
16 April 2026