CYP AU-D250-4K22 Handleiding
CYP Audio/video-converter AU-D250-4K22
Bekijk gratis de handleiding van CYP AU-D250-4K22 (90 pagina’s), behorend tot de categorie Audio/video-converter. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 47 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over CYP AU-D250-4K22 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/90

AU-D250-4K22
UHD Audio Center
Operation Manual
Operation Manual
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Audio/video-converter |
| Model: | AU-D250-4K22 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 870 g |
| Breedte: | 154 mm |
| Diepte: | 223 mm |
| Hoogte: | 48 mm |
| Gewicht verpakking: | 1480 g |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Materiaal behuizing: | Aluminium |
| Ondersteunde video-modi: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| HDCP: | Ja |
| Maximale videoresolutie: | - Pixels |
| Audio-uitgang: | 4 |
| Aantal: | 1 |
| Temperatuur bij opslag: | -20 - 60 °C |
| Video-ingang: | 4 |
| Externe adapter: | Ja |
| Hostinterface: | HDMI |
| Video uit: | 1 |
| Operating voltage: | 5 V |
| Stroomverbruik (typisch): | 14.5 W |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 40 °C |
| Relatieve vochtigheid in bedrijf (V-V): | 20 - 90 procent |
| Ondersteunende oplossingen: | 4K, 2K, VGA, WUXGA |
| Output interface: | HDMI |
| Werkzame stroming: | 3 A |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met CYP AU-D250-4K22 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Audio/video-converter CYP
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
Handleiding Audio/video-converter
Nieuwste handleidingen voor Audio/video-converter
11 Mei 2026
30 April 2026
24 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
21 April 2026
20 April 2026
17 April 2026
16 April 2026