CYP AU-11DD Handleiding
CYP Audio/video-converter AU-11DD
Bekijk gratis de handleiding van CYP AU-11DD (11 pagina’s), behorend tot de categorie Audio/video-converter. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 37 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over CYP AU-11DD of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/11

AU-11DD
Dolby® Digital Downmixer with Digital/Analogue
Audio Conversion
OPERATION MANUAL
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Audio/video-converter |
| Model: | AU-11DD |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 100 g |
| Breedte: | 95 mm |
| Diepte: | 85 mm |
| Hoogte: | 35 mm |
| Gewicht verpakking: | 360 g |
| Audio-ingang (L, R): | 1 |
| Audio (L,R) out: | 1 |
| Digitale audio, optische uitgang: | 1 |
| Digitale audio, coaxuitgang: | 1 |
| Digitale audio optische in: | 1 |
| Operating voltage: | 5 V |
| Digitale audio-ingang (coax): | 1 |
| Samplefrequenties: | 32 - 96 kHz |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met CYP AU-11DD stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Audio/video-converter CYP
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
Handleiding Audio/video-converter
Nieuwste handleidingen voor Audio/video-converter
11 Mei 2026
30 April 2026
24 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
21 April 2026
20 April 2026
17 April 2026
16 April 2026