CYP SY-P293 Handleiding
CYP Audio/video-converter SY-P293
Bekijk gratis de handleiding van CYP SY-P293 (10 pagina’s), behorend tot de categorie Audio/video-converter. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 50 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over CYP SY-P293 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/10

SY-P293
PC to HDMI (1080p) Scaler
OPERATION MANUAL
Product specificaties
| Merk: | CYP |
| Categorie: | Audio/video-converter |
| Model: | SY-P293 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 700 g |
| Breedte: | 102 mm |
| Diepte: | 154 mm |
| Hoogte: | 25 mm |
| Gewicht verpakking: | 1000 g |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Materiaal behuizing: | Aluminium |
| Ondersteunde video-modi: | 480i, 480p, 576i, 576p, 720p, 1080i, 1080p |
| Inclusief AC-adapter: | Ja |
| Certificering: | CE/FCC/UL |
| HDCP: | Ja |
| Maximale videoresolutie: | - Pixels |
| Audio-uitgang: | 2 |
| Aantal: | 1 |
| Video-ingang: | 1 |
| Externe adapter: | Ja |
| Stroomvoorziening via USB: | Nee |
| Hostinterface: | VGA (D-Sub) |
| Video uit: | 1 |
| Operating voltage: | 5 V |
| Bedrijfstemperatuur (T-T): | 0 - 48 °C |
| Output interface: | HDMI |
| Werkzame stroming: | 2.6 A |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met CYP SY-P293 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Audio/video-converter CYP
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
13 December 2023
Handleiding Audio/video-converter
Nieuwste handleidingen voor Audio/video-converter
11 Mei 2026
30 April 2026
24 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
23 April 2026
21 April 2026
20 April 2026
17 April 2026
16 April 2026