Smeg TR103IGR Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur TR103IGR
Bekijk gratis de handleiding van Smeg TR103IGR (24 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 36 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Smeg TR103IGR of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/24

Inhoudsopgave
203
NL
1Waarschuwingen204
1.1Algemene veiligheidswaarschuwingen204
1.2Aansprakelijkheid van de fabrikant209
1.3Beoogd gebruik209
1.4Typeplaatje209
1.5Deze gebruiksaanwijzing209
1.6Verwerking209
1.7Wegwijs in de gebruiksaanwijzing210
2Beschrijving211
2.1Algemene beschrijving211
2.2Kookplaat212
2.3Bedieningspaneel213
2.4Andere onderdelen214
2.5Beschikbare accessoires215
3Gebruik217
3.1Om energie te besparen218
3.2Gebruik van de accessoires219
3.3Gebruik van de kookplaat220
3.4Gebruik van de ovens225
3.5Advies voor bereidingen229
3.6Klok programmeereenheid231
4Reiniging en onderhoud236
4.1Reiniging van de kookplaat237
4.2Reiniging van de deuren238
4.3Reiniging van de ovenruimtes241
4.4Vapor Clean (alleen bij multifunctionele oven)242
4.5Buitengewoon onderhoud244
5Installatie246
5.1Plaatsing246
5.2Elektrische aansluiting250
5.3Voor de installateur252
We raden aan deze handleiding aandachtig door te lezen, omdat ze alle aanwijzingen
bevat om de esthetische en functionele kwaliteiten van het apparaat te behouden.
Raadpleeg de website voor verdere informatie over dit product: www.smeg.com
VERTALING VAN DE ORIGINELE INSTRUCTIES
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | TR103IGR |
| Soort bediening: | Buttons,Rotary |
| Vermogen grill: | 1700 W |
| Kleur van het product: | Grijs |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 121000 g |
| Breedte: | 1000 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Grill: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Aantal lampen: | 1 lampen |
| Hoogte (min): | 900 mm |
| Soort lamp: | Halogeen |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 2300 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 2300 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 1300 W |
| Aantal branders/kookzones: | 5 zone(s) |
| Type kookplaat: | Inductiekookplaat zones |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Aantal ovens: | 3 |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 20000 W |
| Energieverbruik (conventioneel): | 0.95 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | 0.77 kWu |
| Grootte oven: | Middelmaat |
| Netto capaciteit oven: | 61 l |
| Kijkglas: | Ja |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 1300 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Electrisch |
| Kookzone 1 boost: | 1400 W |
| Kookzone 2 boost: | 3000 W |
| Kookzone 3 boost: | 3000 W |
| Kookzone 4 boost: | 1400 W |
| Positie brander/kookzone 1: | Links voor |
| Diameter brander/kookzone 1: | 180 mm |
| Positie brander/kookzone 2: | Links achter |
| Diameter brander/kookzone 2: | 210 mm |
| Positie brander/kookzone 3: | Centraal |
| Diameter brander/kookzone 3: | 270 mm |
| Positie brander/kookzone 4: | Rechts achter |
| Diameter brander/kookzone 4: | 180 mm |
| Oven 2 netto capaciteit: | 84 l |
| Klaar alarm: | Ja |
| Oven 2 afmetingen: | Groot |
| Oven 2 voedingsbron: | Electrisch |
| Oventimer: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Voedingsbron brander/kookzone 5: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 6: | Electrisch |
| Positie brander/kookzone 5: | Rechts achter |
| Diameter brander/kookzone 5: | 210 mm |
| Vermogen brander/kookzone 5: | 2300 W |
| Kookzone 5 boost: | 3000 W |
| Positie brander/kookzone 6: | Rechts voor |
| Oven 2 binnenlicht: | Ja |
| Oven 2 deuropening: | Opening aan zijkant |
| Oven 2 positie: | Rechts |
| Oven 2 kijkvenster: | Ja |
| Oven 3 grootte: | Klein |
| Oven 3 voedingsbron: | Electrisch |
| Oven 3 netto capaciteit: | 36 l |
| Oven 3 grill: | Ja |
| Oven 3 aantal planken: | 2 schappen |
| Oven 3 binnenlicht: | Ja |
| Oven 3 bruto capaciteit: | 41 l |
| Oven 2 uitneembaar deurglas: | Ja |
| Oven 3 grillvermogen: | 2700 W |
| Uitneembare oven 2 deur: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg TR103IGR stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026