Smeg SMFB02 Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur SMFB02
Bekijk gratis de handleiding van Smeg SMFB02 (5 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 59 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Smeg SMFB02 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/5

914778218/A 914778218/A
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | SMFB02 |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Gewicht: | 470 g |
| Breedte: | 130 mm |
| Diepte: | 110 mm |
| Hoogte: | 160 mm |
| Gewicht verpakking: | 680 g |
| Breedte verpakking: | 145 mm |
| Diepte verpakking: | 145 mm |
| Hoogte verpakking: | 125 mm |
| Materiaal behuizing: | Silicone,Stainless steel |
| Land van herkomst: | China |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Compatibiliteit: | SMF01/02/03/13 |
| Type product: | Menghaak |
| Chemische belasting (Zweden): | Nee |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg SMFB02 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026