Smeg SCB91MFN9 Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur SCB91MFN9
Bekijk gratis de handleiding van Smeg SCB91MFN9 (52 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 73 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Smeg SCB91MFN9 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/52

Contents
55
EN
1Instructions56
1.1General safety instructions56
1.2Manufacturer liability60
1.3Appliance purpose61
1.4Identification plate61
1.5This user manual61
1.6Disposal61
1.7How to read the user manual62
1.8To save energy63
2Description64
2.1General Description64
2.2Cooking hob65
2.3Control panel66
2.4Other parts67
2.5Available accessories67
3Use69
3.1Using the accessories71
3.2Using the hob73
3.3Using the storage compartment74
3.4Using the oven75
3.5Cooking advice76
3.6Digital programmer78
4Cleaning and maintenance82
4.1Cleaning the hob83
4.2Cleaning the door84
4.3Cleaning the oven cavity86
4.4Vapor Clean87
4.5Extraordinary maintenance88
5Installation90
5.1Gas connection90
5.2Adaptation to different types of gas93
5.3Positioning98
5.4Electrical connection104
5.5Instructions for the installer105
We advise you to read this manual carefully, which contains all the instructions for
maintaining the appliance’s aesthetic and functional qualities.
For further information on the product: www.smeg.com
ORIGINAL INSTRUCTIONS
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | SCB91MFN9 |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Vermogen grill: | 2900 W |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 75400 g |
| Breedte: | 900 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 900 mm |
| Grill: | Ja |
| Aantal functies: | 7 |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Gewicht verpakking: | 85500 g |
| Breedte verpakking: | 960 mm |
| Diepte verpakking: | 670 mm |
| Hoogte verpakking: | 860 mm |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Geïntegreerde klok: | Ja |
| Soort klok: | Elektronisch |
| Convectie koken: | Ja |
| Rotisserie: | Ja |
| Soort lamp: | Halogeen |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 1800 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 4000 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 2900 W |
| Aantal branders/kookzones: | 5 zone(s) |
| Type kookplaat: | Gaskookplaat |
| Electronische ontsteking: | Ja |
| Type brander/kookzone 2: | Groot |
| Type brander/kookzone 3: | Extra groot |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Aantal ovens: | 1 |
| Aantal automatische programma's: | 8 |
| Aantal gaspitten: | 5 zone(s) |
| Controle positie: | Voorkant |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 3200 W |
| Plankmateriaal: | Chroom |
| Soort reiniging: | Stoom |
| Stroom: | 14 A |
| Aangesloten lading (gas): | 11400 W |
| Verwijderbare oven deur: | Ja |
| Hoeveelheid glazendeur panelen: | 3 |
| Energieverbruik (conventioneel): | 1.21 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | 0.98 kWu |
| Koken: | Ja |
| Grootte oven: | Groot |
| Netto capaciteit oven: | 115 l |
| Boven- en onderverwarming: | Ja |
| Thermostaatbereik oven: | 50 - 260 °C |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Uitneembaar deurglas: | Ja |
| Land van herkomst: | Italië |
| Ovenpositie: | Bodem |
| Brutocapaciteit oven: | 129 l |
| Aantal schappen: | 5 schappen |
| Aantal bakplaten: | 2 |
| Bakblik 1 diepte: | 20 mm |
| Opslag compartiment: | Ja |
| Type brander/kookzone 4: | Medium |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 1800 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Gas |
| Aantal schap-posities: | 4 |
| Type gas: | Natuurlijk gas |
| ECO mode: | Ja |
| Positie brander/kookzone 1: | Links achter |
| Positie brander/kookzone 2: | Links voor |
| Positie brander/kookzone 3: | Centraal |
| Positie brander/kookzone 4: | Rechts achter |
| Klaar alarm: | Ja |
| Bakblik 2 diepte: | 40 mm |
| Deuropening oven: | Deur naar beneden klappen |
| Positie opbergcompartiment: | Bodem |
| Oventimer: | Ja |
| Type oventimer: | Digitaal |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 415 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Binnenmaten oven (b x d x h): | 724 x 418 x 371 mm |
| Materiaal ovendeur: | Glas/metaal |
| Voedingsbron brander/kookzone 5: | Gas |
| Type brander/kookzone 5: | Klein |
| Positie brander/kookzone 5: | Rechts voor |
| Vermogen brander/kookzone 5: | 1000 W |
| Type elektrische ontsteking: | Ontsteking met één hand |
| Interne coating oven: | Emaille |
| Chemische belasting (Zweden): | Ja |
| Telescopische planken: | Ja |
| Verlaging chemische belasting (Zweden): | 50 |
| Oven 2 uitneembaar deurglas: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg SCB91MFN9 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026