Smeg CX68MF8-2 Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur CX68MF8-2
Bekijk gratis de handleiding van Smeg CX68MF8-2 (52 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 81 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Smeg CX68MF8-2 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/52

Table of contents
55
EN
1Instructions56
1.1General safety instructions56
1.2Manufacturer liability60
1.3Appliance purpose61
1.4Identification plate61
1.5This user manual61
1.6Disposal61
1.7How to read the user manual62
2Description63
2.1General Description63
2.2Cooking hob65
2.3Control panel66
2.4Other parts67
2.5Available accessories68
3Use70
3.1Instructions70
3.2Using the accessories72
3.3Using the hob74
3.4Using the oven75
3.5Cooking advice77
4Cleaning and maintenance80
4.1Instructions80
4.2Cleaning the surfaces80
4.3Cleaning the hob81
4.4Cleaning the door83
4.5Cleaning the oven cavity85
4.6Vapor Clean (on some models only)87
4.7Extraordinary maintenance89
5Installation91
5.1Gas connection91
5.2Adaptation to different types of gas94
5.3Positioning99
5.4Instructions for the installer105
5.5Electrical connection106
We advise you to read this manual carefully, as it contains all the instructions for maintaining
the appliance’s aesthetic and functional qualities.
For further information on the product: www.smeg.com
TRANSLATION OF THE ORIGINAL INSTRUCTIONS
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | CX68MF8-2 |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Vermogen grill: | 2700 W |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | - mm |
| Grill: | Ja |
| Geluidsniveau: | - dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Convectie koken: | Ja |
| Ontdooifunctie: | Ja |
| Materiaal behuizing: | Roestvrijstaal |
| Soort materiaal (bovenkant): | Roestvrijstaal |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 1750 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 3500 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 1000 W |
| Aantal branders/kookzones: | 4 zone(s) |
| Type kookplaat: | Gaskookplaat |
| Type brander/kookzone 1: | Klein |
| Type brander/kookzone 2: | Medium |
| Type brander/kookzone 3: | Groot |
| Totale binnen capaciteit (ovens): | 72 l |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Aantal ovens: | 1 |
| Aantal automatische programma's: | 9 |
| Aantal gaspitten: | 4 zone(s) |
| Controle positie: | Voorkant |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 3000 W |
| Hoeveelheid glazendeur panelen: | 3 |
| Energieverbruik (conventioneel): | 0.99 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | 0.89 kWu |
| Koken: | Ja |
| Grootte oven: | Middelmaat |
| Totaal vermogen van de oven: | 3000 W |
| Netto capaciteit oven: | 72 l |
| Thermostaatbereik oven: | 50 - 260 °C |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Uitneembaar deurglas: | Ja |
| Ovenpositie: | Bodem |
| Brutocapaciteit oven: | 72 l |
| Aantal schappen: | 5 schappen |
| Oven vermogen: | - W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg CX68MF8-2 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026