Smeg SCB92PX8 Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur SCB92PX8
Bekijk gratis de handleiding van Smeg SCB92PX8 (25 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 55 mensen en kreeg gemiddeld 5.0 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Smeg SCB92PX8 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/25

Contents
3
EN
1Instructions4
1.1General safety instructions4
1.2Manufacturer liability8
1.3Appliance purpose9
1.4Identification plate9
1.5This user manual9
1.6Disposal9
1.7How to read the user manual10
1.8To save energy11
2Description12
2.1General Description12
2.2Cooking hob14
2.3Control panel14
2.4Other parts15
2.5Available accessories16
3Use19
3.1To save energy21
3.2Using the accessories21
3.3Using the hob22
3.4Using the storage compartment23
3.5Using the ovens24
3.6Programmer clock28
4Cleaning and maintenance34
4.1Cleaning the surfaces34
4.2Cleaning the hob35
4.3Cleaning the door36
4.4Cleaning the oven cavities38
4.5Vapor Clean (on some models only)40
4.6Pyrolytic (on some models only)41
4.7Extraordinary maintenance43
5Installation45
5.1Gas connection45
5.2Adaptation to different types of gas48
5.3Positioning53
5.4Electrical connection58
5.5Instructions for the installer60
We advise you to read this manual carefully, as it contains all the instructions for maintaining
the appliance’s aesthetic and functional qualities.
For further information on the product: www.smeg.com
ORIGINAL INSTRUCTIONS
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | SCB92PX8 |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Vermogen grill: | 2700 W |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Breedte: | 900 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 915 mm |
| Grill: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Convectie koken: | Ja |
| Soort materiaal (bovenkant): | Roestvrijstaal |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 1800 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 3000 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 1000 W |
| Aantal branders/kookzones: | 5 zone(s) |
| Type kookplaat: | Gaskookplaat |
| Electronische ontsteking: | Ja |
| Type brander/kookzone 1: | Klein |
| Type brander/kookzone 2: | Medium |
| Type brander/kookzone 3: | Groot |
| Totale binnen capaciteit (ovens): | 96 l |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Aantal ovens: | 2 |
| Aantal automatische programma's: | 10 |
| Aantal gaspitten: | 5 zone(s) |
| Controle positie: | Boven voorzijde |
| Verwijderbare oven deur: | Ja |
| Totaal vermogen van de oven: | - W |
| Netto capaciteit oven: | 68 l |
| Thermostaatbereik oven: | 50 - 260 °C |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Brutocapaciteit oven: | 68 l |
| Type brander/kookzone 4: | Extra groot |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 3500 W |
| Oven vermogen: | - W |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
| Oven 2 convectiekoken: | Ja |
| Oven 2 brutocapaciteit: | 27 l |
| Oven 2 thermostaatbereik: | 50 - 260 °C |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg SCB92PX8 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026