Smeg C91IEX9 Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur C91IEX9
Bekijk gratis de handleiding van Smeg C91IEX9 (54 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 64 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Smeg C91IEX9 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/54

Table of contents
59
EN
1Instructions60
1.1General safety instructions60
1.2Manufacturer liability64
1.3Appliance purpose64
1.4Identification plate64
1.5This user manual64
1.6Disposal64
1.7How to read the user manual65
2Description66
2.1General Description66
2.2Cooking hob67
2.3Control panel68
2.4Other parts68
2.5Available accessories69
3Use71
3.1To save energy72
3.2Using the accessories72
3.3Using the hob75
3.4Using the storage compartment81
3.5Using the oven82
3.6Using the temperature probe (on some models only)84
3.7Cooking advice87
3.8Programmer clock88
4Cleaning and maintenance95
4.1Cleaning the hob96
4.2Cleaning the door97
4.3Cleaning the oven cavity99
4.4Vapor Clean100
4.5Extraordinary maintenance102
5Installation104
5.1Positioning104
5.2Electrical connection109
5.3Instructions for the installer111
We advise you to read this manual carefully, as it contains all the instructions for maintaining
the appliance’s aesthetic and functional qualities.
For further information on the product: www.smeg.com
TRANSLATION OF THE ORIGINAL INSTRUCTIONS
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | C91IEX9 |
| Soort bediening: | Rotary,Touch |
| Vermogen grill: | 2900 W |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 79300 g |
| Breedte: | 900 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 900 mm |
| Grill: | Ja |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Kinderslot: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Convectie koken: | Ja |
| Rotisserie: | Ja |
| Ontdooifunctie: | Ja |
| Aantal lampen: | 2 lampen |
| Soort lamp: | Halogeen |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 1600 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 2300 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 2100 W |
| Aantal branders/kookzones: | 5 zone(s) |
| Type kookplaat: | Inductiekookplaat zones |
| Type brander/kookzone 1: | Groot |
| Type brander/kookzone 2: | Groot |
| Type brander/kookzone 3: | Groot |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Aantal ovens: | 1 |
| Aantal gaspitten: | - zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones: | 5 zone(s) |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 10600 W |
| Soort reiniging: | Stoom |
| Verwijderbare oven deur: | Ja |
| Hoeveelheid glazendeur panelen: | 3 |
| Energieverbruik (conventioneel): | 1.21 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | 0.98 kWu |
| Grootte oven: | Groot |
| Netto capaciteit oven: | 115 l |
| Boven- en onderverwarming: | Ja |
| Thermostaatbereik oven: | 50 - 260 °C |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Onderverwarming: | Ja |
| Vermogen onderverwarming: | 1700 W |
| Vermogen bovenverwarming: | 1200 W |
| Convectie kracht: | 1550 W |
| Restwarmte-indicator: | Ja |
| Ovenpositie: | Bodem |
| Kijkglas: | Ja |
| Aantal schappen: | 5 schappen |
| Panherkenning: | Ja |
| Type brander/kookzone 4: | Klein |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 1200 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Electrisch |
| Kookzone 1 boost: | 2300 W |
| Kookzone 2 boost: | 1850 W |
| Kookzone 3 boost: | 3000 W |
| Kookzone 4 boost: | 1400 W |
| ECO mode: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Positie brander/kookzone 1: | Links voor |
| Positie brander/kookzone 2: | Rechts voor |
| Positie brander/kookzone 3: | Centraal |
| Diameter brander/kookzone 3: | 270 mm |
| Positie brander/kookzone 4: | Rechts achter |
| Diameter brander/kookzone 4: | 180 mm |
| Klaar alarm: | Ja |
| Deuropening oven: | Deur naar beneden klappen |
| Oventimer: | Ja |
| Type oventimer: | Digitaal |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Type product: | Range-fornuis |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Materiaal ovendeur: | Glas |
| Kookzone 2 grootte (WxD): | 210 x 190 mm |
| Kookzone 1 grootte (WxD): | 210 x 190 mm |
| Voedingsbron brander/kookzone 5: | Electrisch |
| Type brander/kookzone 5: | Medium |
| Positie brander/kookzone 5: | Rechts voor |
| Diameter brander/kookzone 5: | 210 mm |
| Vermogen brander/kookzone 5: | 2300 W |
| Kookzone 5 boost: | 3000 W |
| Onderverwarming & ventilator: | Ja |
| Kookplaat aan-indicator: | Ja |
| Automatisch uitschakelen kookplaat: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg C91IEX9 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026