Smeg SYD4110I Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur SYD4110I
Bekijk gratis de handleiding van Smeg SYD4110I (48 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 150 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Smeg SYD4110I of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/48

Table of contents
51
EN
1 Instructions52
1.1General safety instructions52
1.2Manufacturer liability57
1.3Appliance purpose57
1.4Identification plate57
1.5This user manual57
1.6 Disposal57
1.7How to read the user manual58
2 Description59
2.1General Description59
2.2Cooking hob60
2.3Control panel61
2.4Other parts62
2.5Available accessories63
3 Use64
3.1To save energy65
3.2Using the storage compartment66
3.3Using the accessories66
3.4Using the hob67
3.5Using the ovens72
3.6Cooking advice75
3.7Programmer clock77
4Cleaning and maintenance82
4.1Cleaning the hob83
4.2Cleaning the doors84
4.3Cleaning the oven cavities87
4.4Vapor Clean (multifunction oven only)88
4.5Extraordinary maintenance90
5 Installation92
5.1 Positioning92
5.2Electrical connection96
5.3Instructions for the installer98
We advise you to read this manual carefully, as it contains all the instructions for maintaining
the appliance’s aesthetic and functional qualities.
For further information on the product: www.smeg.com
TRANSLATION OF THE ORIGINAL INSTRUCTIONS
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | SYD4110I |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Breedte: | 1098 mm |
| Diepte: | 597 mm |
| Hoogte: | 900 mm |
| Grill: | Ja |
| Aantal functies: | 7 |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Geïntegreerde klok: | Ja |
| Soort klok: | Elektronisch |
| Convectie koken: | Ja |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 2300 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 2300 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 1300 W |
| Aantal branders/kookzones: | 5 zone(s) |
| Type kookplaat: | Inductiekookplaat zones |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Aantal ovens: | 4 |
| Aantal elektronische kook zones: | 5 zone(s) |
| Controle positie: | Bovenaan rechts/links |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 19500 W |
| Hoeveelheid glazendeur panelen: | 3 |
| Energieverbruik (conventioneel): | 0.95 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | 0.77 kWu |
| Koken: | Ja |
| Grootte oven: | Middelmaat |
| Netto capaciteit oven: | 61 l |
| Boven- en onderverwarming: | Ja |
| Onderverwarming: | Ja |
| Bovenverwarming: | Ja |
| Kleur handvat: | Roestvrijstaal |
| Boost functie: | Ja |
| Ovenpositie: | Rechtsboven |
| Brutocapaciteit oven: | 68 l |
| Opslag compartiment: | Ja |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 2300 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Electrisch |
| Positie brander/kookzone 1: | Rechts voor |
| Positie brander/kookzone 2: | Rechts achter |
| Diameter brander/kookzone 2: | 215 mm |
| Positie brander/kookzone 3: | Centraal |
| Diameter brander/kookzone 3: | 265 mm |
| Positie brander/kookzone 4: | Links achter |
| Diameter brander/kookzone 4: | 215 mm |
| Oven 2 netto capaciteit: | 61 l |
| Oven 2 afmetingen: | Middelmaat |
| Oven 2 voedingsbron: | Electrisch |
| Oven 2 energieverbruik (traditioneel): | 0.95 kWu |
| Deuropening oven: | Opening aan zijkant |
| Positie opbergcompartiment: | Rechtsonder |
| Type opbergcompartiment: | Opberglade |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
| Binnenmaten oven (b x d x h): | 444 x 425 x 316 mm |
| Materiaal ovendeur: | Glas |
| Eenvoudig schoonmaken (oven): | Ja |
| Voedingsbron brander/kookzone 5: | Electrisch |
| Positie brander/kookzone 5: | Links voor |
| Diameter brander/kookzone 5: | 175 mm |
| Vermogen brander/kookzone 5: | 1300 W |
| Interne coating oven: | Emaille |
| Oven 2 energieverbruik (convectie): | 0.85 kWu |
| Oven 2 aantal functies: | 6 |
| Oven 2 positie: | Linksonder |
| Oven 2 energie-efficiëntieklasse: | A |
| Oven 2 brutocapaciteit: | 68 l |
| Oven 2 binnenafmetingen (B x D x H): | 444 x 425 x 316 mm |
| Oven 3 grootte: | Klein |
| Oven 3 voedingsbron: | Electrisch |
| Oven 3 positie: | Linksboven |
| Oven 3 netto capaciteit: | 36 l |
| Oven 3 bruto capaciteit: | 41 l |
| Oven 3 binnenafmetingen (B x D x H): | 440 x 443 x 169 mm |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg SYD4110I stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026