Smeg BG91PN9-1 Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur BG91PN9-1
Bekijk gratis de handleiding van Smeg BG91PN9-1 (12 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 101 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Smeg BG91PN9-1 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/12

Contents
57
EN
1 Instructions58
1.1General safety instructions58
1.2Manufacturer liability62
1.3Appliance purpose62
1.4Identification plate62
1.5This user manual62
1.6 Disposal62
1.7How to read the user manual63
2 Description64
2.1General Description64
2.2Cooking hob65
2.3Control panel65
2.4Other parts66
2.5Available accessories66
3 Use68
3.1 Instructions68
3.2First use69
3.3Using the accessories70
3.4Using the hob72
3.5Using the oven73
3.6Cooking advice75
3.7Using the storage compartment76
3.8Programmer clock77
4Cleaning and maintenance82
4.1 Instructions82
4.2Cleaning the appliance82
4.3Removing the door83
4.4Cleaning the door glazing84
4.5Pyrolytic cycle87
4.6Extraordinary maintenance89
5 Installation91
5.1Gas connection91
5.2Adaptation to different types of gas96
5.3 Positioning101
5.4Electrical connection106
5.5Access to the terminal board107
5.6Instructions for the installer108
We advise you to read this manual carefully, as it contains all the instructions for maintaining
the appliance’s aesthetic and functional qualities.
For further information on the product: www.smeg.com
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | BG91PN9-1 |
| Soort bediening: | Rotary, Touch |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 900 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 900 mm |
| Grill: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+ |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Materiaal behuizing: | Metaal |
| Aantal lampen: | 2 lampen |
| Soort lamp: | Halogeen |
| Soort materiaal (bovenkant): | Emaille staal |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 1800 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 4000 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 2900 W |
| Aantal branders/kookzones: | 5 zone(s) |
| Type kookplaat: | Gaskookplaat |
| Electronische ontsteking: | Ja |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Aantal ovens: | 1 |
| Aantal gaspitten: | 5 zone(s) |
| Controle positie: | Voorkant |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 4200 W |
| Aangesloten lading (gas): | 11400 W |
| Verwijderbare oven deur: | Ja |
| Energieverbruik (conventioneel): | 1.45 kWu |
| Grootte oven: | Groot |
| Netto capaciteit oven: | 115 l |
| Thermostaatbereik oven: | 50 - 260 °C |
| Kleur handvat: | Roestvrijstaal |
| Ovenpositie: | Bodem |
| Brutocapaciteit oven: | 129 l |
| Kijkglas: | Ja |
| Aantal schappen: | 4 schappen |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 1800 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Gas |
| Wokbrander: | Nee |
| Positie brander/kookzone 1: | Links voor |
| Positie brander/kookzone 2: | Links achter |
| Positie brander/kookzone 3: | Centraal |
| Positie brander/kookzone 4: | Rechts achter |
| Ventilatieroosterfunctie: | Ja |
| Klaar alarm: | Ja |
| Grill met ventilator: | Ja |
| Oventimer: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240/ 380 - 415 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 - 60 Hz |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Materiaal ovendeur: | Glas/metaal |
| Voedingsbron brander/kookzone 5: | Gas |
| Positie brander/kookzone 5: | Rechts voor |
| Vermogen brander/kookzone 5: | 1000 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg BG91PN9-1 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026