Smeg SUK91MBL9 Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur SUK91MBL9
Bekijk gratis de handleiding van Smeg SUK91MBL9 (50 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 37 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Smeg SUK91MBL9 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/50

Contents
3
EN
1 Instructions4
1.1General safety instructions4
1.2Manufacturer’s liability8
1.3Appliance purpose8
1.4Identification plate9
1.5This user manual9
1.6 Disposal9
1.7How to read the user manual10
2 Description11
2.1General Description11
2.2Cooking hob12
2.3Control panel12
2.4Other parts13
2.5Available accessories13
3 Use15
3.1To save energy17
3.2Using the accessories17
3.3Using the hob20
3.4Using the storage compartment21
3.5Using the oven21
3.6Cooking advice23
3.7Digital programmer25
4Cleaning and maintenance29
4.1Cleaning the hob30
4.2Cleaning the door31
4.3Cleaning the oven cavity33
4.4Vapor Clean34
4.5Extraordinary maintenance35
5 Installation37
5.1Gas connection37
5.2Adaptation to different types of gas40
5.3 Positioning45
5.4Electrical connection50
5.5Instructions for the installer52
We advise you to read this manual carefully, which contains all the instructions for
maintaining the appliance’s aesthetic and functional qualities.
For further information on the product: www.smeg.com
ORIGINAL INSTRUCTIONS
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | SUK91MBL9 |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Black, Stainless steel |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 900 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 915 mm |
| Grill: | Ja |
| Aantal functies: | 9 |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Geïntegreerde klok: | Ja |
| Soort klok: | Elektronisch |
| Convectie koken: | Ja |
| Hoogte (min): | 885 mm |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 2900 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 4000 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 1800 W |
| Aantal branders/kookzones: | 5 zone(s) |
| Type kookplaat: | Gaskookplaat |
| Electronische ontsteking: | Nee |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Aantal ovens: | 1 |
| Aantal gaspitten: | 5 zone(s) |
| Controle positie: | Boven voorzijde |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 3200 W |
| Hoeveelheid glazendeur panelen: | 3 |
| Energieverbruik (conventioneel): | 1.21 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | 0.98 kWu |
| Koken: | Ja |
| Grootte oven: | Groot |
| Netto capaciteit oven: | 115 l |
| Boven- en onderverwarming: | Ja |
| Bakplaat afmetingen: | Ja |
| Onderverwarming: | Ja |
| Bovenverwarming: | Ja |
| Uitneembaar deurglas: | Ja |
| Materiaal pannensteun: | Gietijzer |
| Kleur handvat: | Roestvrijstaal |
| Ovenpositie: | Bodem |
| Brutocapaciteit oven: | 129 l |
| Aantal schappen: | 2 schappen |
| Opslag compartiment: | Ja |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 1800 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Gas |
| Aantal schap-posities: | 5 |
| Wokbrander: | Nee |
| Positie brander/kookzone 1: | Links achter |
| Positie brander/kookzone 2: | Links voor |
| Positie brander/kookzone 3: | Centraal |
| Positie brander/kookzone 4: | Rechts achter |
| Klaar alarm: | Ja |
| Positie opbergcompartiment: | Bodem |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
| Binnenmaten oven (b x d x h): | 724 x 418 x 371 mm |
| Materiaal ovendeur: | Glas |
| Eenvoudig schoonmaken (oven): | Ja |
| Voedingsbron brander/kookzone 5: | Gas |
| Positie brander/kookzone 5: | Rechts voor |
| Vermogen brander/kookzone 5: | 1000 W |
| Interne coating oven: | Emaille |
| Converteerbaar voor LPG (Liquefied Petroleum Gas): | Ja |
| Braadslede: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg SUK91MBL9 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026