Smeg SCD90MFX9-1 Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur SCD90MFX9-1
Bekijk gratis de handleiding van Smeg SCD90MFX9-1 (46 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 33 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Smeg SCD90MFX9-1 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/46

Contents
3
EN
1 Instructions4
1.1General safety instructions4
1.2Manufacturer liability8
1.3Appliance purpose9
1.4Identification plate9
1.5This user manual9
1.6 Disposal9
1.7How to read the user manual10
1.8To save energy11
1.9Information for European Control Bodies11
2 Description12
2.1General Description12
2.2Cooking hob13
2.3Control panel13
2.4Other parts14
2.5Available accessories14
3 Use16
3.1Using the accessories18
3.2Using the hob18
3.3Using the storage compartment19
3.4Using the oven20
3.5Cooking advice21
3.6Digital programmer23
4Cleaning and maintenance27
4.1Cleaning the hob28
4.2Cleaning the door29
4.3Cleaning the oven cavity31
4.4Vapor Clean31
4.5Extraordinary maintenance33
5 Installation35
5.1Gas connection35
5.2Adaptation to different types of gas38
5.3 Positioning40
5.4Electrical connection46
5.5Instructions for the installer47
We advise you to read this manual carefully, which contains all the instructions for
maintaining the appliance’s aesthetic and functional qualities.
For further information on the product: www.smeg.com
ORIGINAL INSTRUCTIONS
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | SCD90MFX9-1 |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Vermogen grill: | 1700 W |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 73200 g |
| Breedte: | 900 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 900 mm |
| Grill: | Ja |
| Snoerlengte: | 1.1 m |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Convectie koken: | Ja |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Materiaal behuizing: | Roestvrijstaal |
| Aantal lampen: | 2 lampen |
| Soort lamp: | Halogeen |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 1800 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 4000 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 2900 W |
| Aantal branders/kookzones: | 5 zone(s) |
| Type kookplaat: | Gaskookplaat |
| Electronische ontsteking: | Ja |
| Voedingsbron oven: | Gas |
| Aantal ovens: | 1 |
| Aantal gaspitten: | 5 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones: | 0 zone(s) |
| Controle positie: | Voorkant |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 3200 W |
| Aangesloten lading (gas): | 11400 W |
| Verwijderbare oven deur: | Ja |
| Hoeveelheid glazendeur panelen: | 3 |
| Energieverbruik (conventioneel): | 1.21 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | 0.98 kWu |
| Grootte oven: | Groot |
| Netto capaciteit oven: | 115 l |
| Boven- en onderverwarming: | Ja |
| Thermostaatbereik oven: | 50 - 260 °C |
| Uitneembaar deurglas: | Ja |
| Kleur handvat: | Roestvrijstaal |
| Ovenpositie: | Bodem |
| Kijkglas: | Ja |
| Aantal schappen: | 5 schappen |
| Opslag compartiment: | Ja |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 1800 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Gas |
| Verhitting van gehele grilloppervlak: | Ja |
| Type gas: | Natuurlijk gas |
| ECO mode: | Ja |
| Gebruiksvriendelijk: | Ja |
| Positie brander/kookzone 1: | Links voor |
| Positie brander/kookzone 2: | Links achter |
| Positie brander/kookzone 3: | Centraal |
| Positie brander/kookzone 4: | Rechts achter |
| Ventilatieroosterfunctie: | Ja |
| Deuropening oven: | Deur naar beneden klappen |
| Materiaal van het handvat: | Roestvrijstaal |
| Positie opbergcompartiment: | Bodem |
| Deurmateriaal opbergcompartiment: | Metaal |
| Grill met ventilator: | Ja |
| Oventimer: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 / 60 Hz |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
| Materiaal ovendeur: | Glas |
| Boven, onder & hetelucht: | Ja |
| Eenvoudig schoonmaken (oven): | Ja |
| Voedingsbron brander/kookzone 5: | Gas |
| Positie brander/kookzone 5: | Rechts voor |
| Vermogen brander/kookzone 5: | 1000 W |
| Interne coating oven: | Emaille |
| Eenvoudig schoonmaken (kookplaat): | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg SCD90MFX9-1 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026