Smeg SMSG01 Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur SMSG01
Bekijk gratis de handleiding van Smeg SMSG01 (17 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 31 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Smeg SMSG01 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/17

IT
MANUALE D’USO
ACCESSORIO GRATTUGIA A CILINDRI
INSTRUCTION MANUAL
ROTARY SLICER AND SHREDDER ACCESSORY
MANUEL D’UTILISATION
ACCESSOIRE RÂPE À CYLINDRES
GEBRAUCHSANWEISUNG
ZUBEHÖR TROMMELREIBE
GEBRUIKSAANWIJZING
CILINDERRASP
MANUAL DE USO
ACCESORIO RALLADOR DE CILINDROS
MANUAL DE UTILIZAÇÃO
ACESSÓRIO RALADOR COM CILINDROS
BRUKSANVISNING
RIVTILLSATS MED CYLINDRAR
BRUGERVEJLEDNING
TILBEHØR RIVEJERN MED CYLINDERE
INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA
TARKA BĘBNOWA
РУКОВОДСТВО ПО ЭКСПЛУАТАЦИИ
АКСЕССУАР ТЕРКА С ЦИЛИНДРИЧЕСКИМИ НАСАДКАМИ
ENEN
FRFR
DEDE
NLNL
ESES
PTPT
SVSV
RU
ELDA
PL
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | SMSG01 |
| Kleur van het product: | Grijs |
| Gewicht: | 980 g |
| Breedte: | 24 mm |
| Diepte: | 40 mm |
| Hoogte: | 54 mm |
| Gewicht verpakking: | 2000 g |
| Breedte verpakking: | 340 mm |
| Diepte verpakking: | 330 mm |
| Hoogte verpakking: | 148 mm |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Land van herkomst: | China |
| Vaatwasserbestendige onderdelen: | Nee |
| Materiaal van het mes: | Roestvrijstaal |
| Aantal per verpakking: | 1 stuk(s) |
| Compatibiliteit: | SMF01/02/03/13 |
| Chemische belasting (Zweden): | Nee |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg SMSG01 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026