Smeg CO68GMP9 Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur CO68GMP9
Bekijk gratis de handleiding van Smeg CO68GMP9 (46 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 27 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Smeg CO68GMP9 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/46

Contents
49
EN
71Instructions 50
1.1General safety instructions50
1.2Manufacturer’s liability54
1.3Appliance purpose55
1.4Identification plate55
1.5This user manual55
1.6 Disposal55
1.7How to read the user manual56
2 Description57
2.1General Description57
2.2 Hob58
2.3Control panel58
2.4Other parts59
2.5Available accessories60
3 Use61
3.1 Instructions61
3.2 Precautions62
3.3Using the accessories63
3.4Using the hob64
3.5Using the oven65
3.6Analogue programmer66
3.7Cooking advice67
4Cleaning and maintenance70
4.1 Instructions70
4.2Cleaning the surfaces70
4.3Cleaning the hob71
4.4Cleaning the door73
4.5Cleaning the oven cavity75
4.6Extraordinary maintenance77
5 Installation79
5.1Gas connection79
5.2Adaptation to different types of gas82
5.3 Positioning87
5.4Electrical connection93
5.5Instructions for the installer94
We advise you to read this manual carefully, which contains all the instructions for
maintaining the appliance’s aesthetic and functional qualities.
For further information on the product: www.smeg.com
TRANSLATION OF THE ORIGINAL INSTRUCTIONS
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | CO68GMP9 |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Vermogen grill: | 2700 W |
| Kleur van het product: | Crème |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 51900 g |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 900 mm |
| Grill: | Ja |
| Kinderslot: | Nee |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Gewicht verpakking: | 59200 g |
| Breedte verpakking: | 670 mm |
| Diepte verpakking: | 675 mm |
| Hoogte verpakking: | 900 mm |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Ontdooifunctie: | Ja |
| Aantal lampen: | 1 lampen |
| Soort lamp: | Witgloeiend |
| Soort materiaal (bovenkant): | Emaille staal |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 1750 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 1750 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 3500 W |
| Aantal branders/kookzones: | 4 zone(s) |
| Type kookplaat: | Gaskookplaat |
| Electronische ontsteking: | Ja |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Aantal ovens: | 1 |
| Aantal automatische programma's: | 8 |
| Aantal gaspitten: | 4 zone(s) |
| Controle positie: | Voorkant |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 3000 W |
| Plankmateriaal: | Chroom |
| Soort reiniging: | Stoom |
| Stroom: | 13 A |
| Aangesloten lading (gas): | 8150 W |
| Verwijderbare oven deur: | Ja |
| Hoeveelheid glazendeur panelen: | 2 |
| Energieverbruik (conventioneel): | 0.99 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | 0.8 kWu |
| Koken: | Ja |
| Grootte oven: | Middelmaat |
| Netto capaciteit oven: | 70 l |
| Boven- en onderverwarming: | Ja |
| Thermostaatbereik oven: | 40 - 260 °C |
| Onderverwarming: | Ja |
| Bovenverwarming: | Ja |
| Uitneembaar deurglas: | Ja |
| Land van herkomst: | Italië |
| Brutocapaciteit oven: | 79 l |
| Aantal schappen: | 5 schappen |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Auto-off timer koks voedsel veilig: | Ja |
| Aantal bakplaten: | 1 |
| Inclusief netsnoer: | Nee |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 1000 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Gas |
| Type gas: | Natuurlijk gas |
| Aantal ventilatoren: | 1 ventilator(en) |
| ECO mode: | Ja |
| Wokbrander: | Nee |
| Positie brander/kookzone 1: | Links voor |
| Positie brander/kookzone 2: | Links achter |
| Positie brander/kookzone 3: | Rechts achter |
| Positie brander/kookzone 4: | Rechts voor |
| Klaar alarm: | Ja |
| Bakblik 2 diepte: | 40 mm |
| Deuropening oven: | Deur naar beneden klappen |
| Oventimer: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
| Type beeldscherm: | Analoog |
| Binnenmaten oven (b x d x h): | 444 x 425 x 360 mm |
| Afdekplaat: | Ja |
| Interne coating oven: | Emaille |
| Boven, onder, ventilator + convectie (turbo-modus): | Ja |
| Chemische belasting (Zweden): | Ja |
| Telescopische planken: | Ja |
| Verlaging chemische belasting (Zweden): | 50 |
| Oven 2 uitneembaar deurglas: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg CO68GMP9 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026