Smeg A4BL-81 Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur A4BL-81
Bekijk gratis de handleiding van Smeg A4BL-81 (8 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 76 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Smeg A4BL-81 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/8

1
2
3
4
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | A4BL-81 |
| Soort bediening: | Rotary, Touch |
| Kleur van het product: | Black, Stainless steel |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 140000 g |
| Breedte: | 1200 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 895 mm |
| Grill: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Geïntegreerde klok: | Ja |
| Soort klok: | Elektronisch |
| Convectie koken: | Ja |
| Stoom koken: | Ja |
| Ontdooifunctie: | Ja |
| Soort materiaal (bovenkant): | Emaille staal |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 4200 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 3000 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 1800 W |
| Aantal branders/kookzones: | 7 zone(s) |
| Type kookplaat: | Combi |
| Electronische ontsteking: | Ja |
| Type brander/kookzone 1: | Klein |
| Type brander/kookzone 2: | Extra groot |
| Type brander/kookzone 3: | Groot |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Aantal ovens: | 2 |
| Aantal gaspitten: | 6 zone(s) |
| Aantal elektronische kook zones: | 1 zone(s) |
| Controle positie: | Voorkant |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 7500 W |
| Soort reiniging: | Stoom |
| Aangesloten lading (gas): | 12900 W |
| Hoeveelheid glazendeur panelen: | 3 |
| Energieverbruik (conventioneel): | 0.95 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | 0.77 kWu |
| Koken: | Ja |
| Grootte oven: | Middelmaat |
| Netto capaciteit oven: | 61 l |
| Boven- en onderverwarming: | Ja |
| Bakplaat afmetingen: | Ja |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Onderverwarming: | Ja |
| Bovenverwarming: | Ja |
| Deurkoelventilator: | Ja |
| Uitneembaar deurglas: | Ja |
| Materiaal pannensteun: | Gietijzer |
| Kleur handvat: | Roestvrijstaal |
| Ovenpositie: | Linksonder |
| Brutocapaciteit oven: | 70 l |
| Kijkglas: | Ja |
| Aantal schappen: | 3 schappen |
| Pizzafunctie: | Ja |
| Opslag compartiment: | Ja |
| Type brander/kookzone 4: | Klein |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 1000 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Gas |
| Type gas: | Methaan/LPG |
| Positie brander/kookzone 1: | Links achter |
| Positie brander/kookzone 2: | Links voor |
| Positie brander/kookzone 3: | Midden achter |
| Positie brander/kookzone 4: | Midden voor |
| Oven 2 netto capaciteit: | 55 l |
| Oven 2 afmetingen: | Middelmaat |
| Oven 2 voedingsbron: | Electrisch |
| Oven 2 grill: | Ja |
| Deuropening oven: | Deur naar beneden klappen |
| Positie opbergcompartiment: | Bodem |
| Type opbergcompartiment: | Opberglade |
| Grill met ventilator: | Ja |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Binnenmaten oven (b x d x h): | 444 x 425 x 316 mm |
| Materiaal ovendeur: | Glas |
| Boven, onder & hetelucht: | Ja |
| Grillplaat: | Ja |
| Voedingsbron brander/kookzone 5: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 6: | Gas |
| Type brander/kookzone 5: | Medium |
| Type brander/kookzone 6: | Medium |
| Positie brander/kookzone 5: | Centraal |
| Vermogen brander/kookzone 5: | 1600 W |
| Positie brander/kookzone 6: | Rechts achter |
| Vermogen brander/kookzone 6: | 1900 W |
| Interne coating oven: | Emaille |
| Converteerbaar voor LPG (Liquefied Petroleum Gas): | Ja |
| Oven 2 bovenwarmte: | Ja |
| Oven 2 boven- en onderverwarming: | Ja |
| Oven 2 boven, onder & hetelucht: | Ja |
| Oven 2 onderwarmte: | Ja |
| Oven 2 ontdooifunctie: | Ja |
| Oven 2 materiaal deur: | Glas |
| Oven 2 deuropening: | Deur naar beneden klappen |
| Oven 2 positie: | Rechtsonder |
| Oven 2 brutocapaciteit: | 70 l |
| Oven 2 binnenafmetingen (B x D x H): | 444 x 290 x 425 mm |
| Oven 2 kijkvenster: | Ja |
| Telescopische planken: | Ja |
| Braadslede: | Ja |
| Vermogen brander/kookzone 7: | 1000 W |
| Positie brander/kookzone 7: | Rechts voor |
| Type brander/kookzone 7: | Klein |
| Voedingsbron brander/kookzone 7: | Gas |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg A4BL-81 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026