Electrolux ESF6700ROX Handleiding
Electrolux Vaatwasser ESF6700ROX
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESF6700ROX (76 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 40 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESF6700ROX of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/76

ESF 6700ROW
ESF 6700ROX
.............................................................................................
ENDISHWASHERUSER MANUAL
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESF6700ROX |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 39400 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 610 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Netbelasting: | 2200 W |
| Aantal couverts: | 12 couverts |
| Deurkleur: | Grijs |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 195 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 258 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A++ |
| Waterconsumptie per cyclus: | 10.2 l |
| Wasklasse: | A |
| Stroom: | 10 A |
| Aantal wasprogramma's: | 7 |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 6 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Afwasprogramma's: | Eco, Intensive, Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.916 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 2860 l |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.1 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| Snel wassen: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESF6700ROX stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026