Electrolux ESF7530ROW Handleiding
Electrolux Vaatwasser ESF7530ROW
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESF7530ROW (60 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 70 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESF7530ROW of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/60

ESF 7530ROW
ESF 7530ROX
AFWASAUTOMAAT
DISHWASHER
GESCHIRRSPÜLER
NL
EN
DE
GEBRUIKSAANWIJZING 2
USER MANUAL20
BENUTZERINFORMATION 38
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESF7530ROW |
| Apparaatplaatsing: | Onderbouw |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 610 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Netbelasting: | 2200 W |
| Aantal couverts: | 13 couverts |
| Droogsysteem: | Condensatie |
| Deurkleur: | Wit |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 225 min |
| Geluidsniveau: | 47 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 262 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A++ |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 570 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 10.2 l |
| Wasklasse: | A |
| Stroom: | 10 A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Aantal wasprogramma's: | 6 |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Kleur bedieningspaneel: | Wit |
| Kuip materiaal: | Roestvrijstaal |
| Voetenverstelling: | 30 mm |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Doseringsassistent: | Ja |
| Multitab optie: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 5 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | Auto 45-70°C, Intensive, Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.932 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 2860 l |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 850 mm |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Manden verstelbare plaatsing: | Lower, Upper |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.1 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| Type beeldscherm: | LCD |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESF7530ROW stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026