Electrolux GA55SLISP Handleiding
Electrolux Vaatwasser GA55SLISP
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux GA55SLISP (60 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 62 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Electrolux GA55SLISP of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/60

GA55SLICN
GA55SLISP
EN DishwasherUser Manual2
DE GeschirrspülerBenutzerinformation 28
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | GA55SLISP |
| Apparaatplaatsing: | Semi-ingebouwd |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 546 mm |
| Diepte: | 570 mm |
| Hoogte: | 759 mm |
| Aantal couverts: | 12 couverts |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 195 min |
| Geluidsniveau: | 39 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 258 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A++ |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.5 l |
| Wasklasse: | A |
| Geïntegreerde timer: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 9 |
| Kleur bedieningspaneel: | Black, Stainless steel |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Zout indicator: | Ja |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.92 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 2660 l |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Manden verstelbare plaatsing: | Bovenste |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| Type beeldscherm: | LCD |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux GA55SLISP stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026