Electrolux ESF6521LOX Handleiding
Electrolux Vaatwasser ESF6521LOX
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESF6521LOX (76 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 86 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESF6521LOX of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/76
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESF6521LOX |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 625 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Netbelasting: | 2200 W |
| Aantal couverts: | 12 couverts |
| Deurkleur: | Roestvrijstaal |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 195 min |
| Geluidsniveau: | 48 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 258 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A++ |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Stroom: | 10 A |
| Aantal wasprogramma's: | 6 |
| Kleur bedieningspaneel: | Roestvrijstaal |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Multitab optie: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| Afwasprogramma's: | Auto 45-70°C, Eco, Intensive, Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.918 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 2775 l |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.1 W |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LCD |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESF6521LOX stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
