Electrolux ESL47020 Handleiding
Electrolux Vaatwasser ESL47020
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESL47020 (76 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 69 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESL47020 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/76

gebruiksaanwijzing
notice d'utilisation
benutzerinformation
Afwasmachine
Lave-vaisselle
Geschirrspüler
ESL 47020
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESL47020 |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Breedte: | 446 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Aantal couverts: | 8 couverts |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Droogklasse: | A |
| Geluidsniveau: | 45 dB |
| Waterconsumptie per cyclus: | 12 l |
| Wasklasse: | A |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.8 kWu |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESL47020 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026