Electrolux GA60SLVSA Handleiding
Electrolux Vaatwasser GA60SLVSA
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux GA60SLVSA (72 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 84 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 8 reviews. Heb je een vraag over Electrolux GA60SLVSA of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/72
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | GA60SLVSA |
| Apparaatplaatsing: | Volledig ingebouwd |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Deurscharnieren: | Schuiven |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 44930 g |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 560 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Aantal couverts: | 14 couverts |
| Droogsysteem: | AirDry |
| Deurkleur: | Wit |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Wi-Fi-besturing: | Ja |
| Duur cyclus: | 270 min |
| Geluidsniveau: | 43 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Geschikt voor paneelaanpassing: | Nee |
| Waterconsumptie per cyclus: | 10.9 l |
| Stroom: | 10 A |
| Geïntegreerde timer: | Ja |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Duur cyclus (snelwas programma): | 30 min |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 54 kWu |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Kleur bedieningspaneel: | Zwart |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Gebruiksklaar-indicatielampje: | Ja |
| Bescherming tegen overstromen: | Ja |
| AquaStop-functie: | Ja |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Half-geladen: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 30min 60°C, 60min, 90min, 160min, Auto, Eco, Pre-rinse |
| Energieverbruik per cyclus: | 0.542 kWu |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.8 m |
| Countdown timer: | Ja |
| Automatische deuropening: | Ja |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Cijfers weergeven: | 3 cijfers |
| Watertoevoer: | Cold, Hot |
| Smartphone ondersteuning op afstand: | Ja |
| Ingebouwde water verzachter: | Ja |
| Functie SelfDry: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 200-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50-60 Hz |
| Merkspecifieke technologieën: | Soft Spikes |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Instelbare waterontharder: | Ja |
| Wassysteem: | Smeg Orbital |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux GA60SLVSA stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
