Electrolux ESF66720 Handleiding
Electrolux Vaatwasser ESF66720
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESF66720 (84 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 89 mensen en kreeg gemiddeld 4.9 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESF66720 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/84

upute za uporabu
gebruiksaanwijzing
benutzerinformation
kullanma kılavuzu
Perilica posuđa
Afwasmachine
Geschirrspülmaschine
Bulaşık Makinesi
ESF 66720
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESF66720 |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 620 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Aantal couverts: | - couverts |
| Deurkleur: | Wit |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Droogklasse: | A |
| Geluidsniveau: | 45 dB |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A |
| Waterconsumptie per cyclus: | 12 l |
| Wasklasse: | A |
| Aantal wasprogramma's: | 5 |
| Kleur bedieningspaneel: | Wit |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| Afwasprogramma's: | Auto 45-70°C, Bio, Glass/delicate, Intensive, Pre-rinse |
| Energieverbruik per cyclus: | 1.05 kWu |
| Type beeldscherm: | LCD |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESF66720 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026