Electrolux ESI6200LOX Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESI6200LOX (76 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 87 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESI6200LOX of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESI6200LOX |
| Apparaatplaatsing: | Semi-ingebouwd |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 570 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 2200 W |
| Aantal couverts: | 12 couverts |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 3 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 140 min |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 324 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+ |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 570 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 820 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 14.3 l |
| Wasklasse: | A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Kleur bedieningspaneel: | Grijs |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Afwasprogramma's: | Eco, Intensive, Normal, Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 1.05 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 4340 l |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Watertoevoer: | Cold, Hot |
Foutcodes Electrolux ESI6200LOX
Foutcodes uit de officiële handleiding, met betekenis en oplossing.
| Code | Betekenis | Oplossing |
|---|---|---|
| 1 | Het eindlampje knippert 1 keer onderbroken. Start-lampje knippert. | Controleer of de waterkraan is geopend. Zorg dat de waterdruk niet te laag is. Controleer of de waterkraan niet verstopt is. Controleer of het filter in de toevoerslang niet verstopt is. Controleer of er geen knikken of bochten in de watertoevoerslang aanwezig zijn. |
| 2 | Het eindlampje knippert 2 keer onderbroken. Start-lampje knippert. | Controleer of de gootsteenafvoer niet verstopt is. Controleer of er geen knikken of bochten in de waterafvoerslang aanwezig zijn. |
| 3 | Het eindlampje knippert 3 keer onderbroken. Start-lampje knippert. | Draai de waterkraan dicht en neem contact op met de service-afdeling. |
Handleiding Electrolux ESI6200LOX – volledige tekst
INHOUD1. VEILIGHEIDSVOORSCHRIFTEN. 32. BESCHRIJVING VAN HET PRODUCT. 53. BEDIENINGSPANEEL. 54. PROGRAMMA’S. 65. VOOR HET EERSTE GEBRUIK. 76. DAGELIJKS GEBRUIK. 97. AANWIJZINGEN EN TIPS. 118. ONDERHOUD EN REINIGING. 129. PROBLEEMOPLOSSING. 1310. TECHNISCHE INFORMATIE. 15WE DENKEN AAN UBedankt om een Electrolux-apparaat te kopen. U koos voor een product dat jaren professioneleervaring en innovatie bevat. Ingenieus en stijlvol, het werd ontworpen met u in het achterhoofd. Wanneer u het gebruikt, kunt u er op vertrouwen dat u keer op keer fantastische resultaten zultkrijgen. Welkom bij Electrolux. Ga naar onze website voor:Advies over gebruik, brochures, het oplossen van problemen en onderhoudsinformatie:www. electrolux. comRegistreer uw product voor een betere service:www. electrolux.
com/productregistrationKoop accessoires, verbruiksartikelen en originele reserveonderdelen voor uw apparaat:www. electrolux. com/shopKLANTENSERVICEWij raden altijd het gebruik van originele onderdelen aan. Zorg er als u contact opneemt met de klantenservice voor dat u de volgende gegevens bij dehand hebt. De informatie staat op het typeplaatje. model, productnummer, serienummer. Waarschuwing - Belangrijke veiligheidsinformatie. Algemene informatie en tipsMilieu-informatieWijzigingen voorbehouden. 2www. electrolux. com.
1. VEILIGHEIDSVOORSCHRIFTENLees zorgvuldig de meegeleverde instruc-ties voor installatie en gebruik van het ap-paraat. De fabrikant is niet verantwoorde-lijk voor letsel en schade veroorzaakt dooreen foutieve installatie. Bewaar de instruc-ties van het apparaat voor toekomstig ge-bruik. 1. 1 Veiligheid van kinderen enkwetsbare mensenWAARSCHUWING. Gevaar voor verstikking, letsel ofpermanente invaliditeit. • Mensen, met inbegrip van kinderen,met beperkte lichamelijke, zintuiglijke ofverstandelijke vermogens of gebrek aanervaring en kennis, mogen dit apparaatniet bedienen. Zij moeten onder toe-zicht staan of instructies krijgen overhet gebruik van dit apparaat van ie-mand die verantwoordelijk is voor hunveiligheid. • Laat kinderen niet met het apparaatspelen. • Houd alle verpakkingsmaterialen uit debuurt van kinderen. • Houd alle reinigingsmiddelen uit debuurt van kinderen.
• Houd kinderen en huisdieren uit debuurt van het apparaat als de deuropen is. 1. 2 Montage• Verwijder alle verpakkingsmaterialen. • Installeer en gebruik geen beschadigdapparaat. • Installeer of gebruik het apparaat nietop een plek waar de temperatuur onderde 0 °C komt. • Volg de installatie-instructies op die zijnmeegeleverd met het apparaat. • Zorg ervoor dat het apparaat onder ennaast veilige installaties wordt geïnstal-leerd. Aansluiting op hetelektriciteitsnetWAARSCHUWING. Gevaar voor brand en elektrischeschokken. • Dit apparaat moet worden geaard. • Controleer of de elektrische informatieop het typeplaatje overeenkomt met destroomvoorziening. Zo niet, neem dancontact op met een elektromonteur. • Gebruik altijd een correct geïnstalleerd,schokbestendig stopcontact. • Gebruik geen meerwegstekkers en ver-lengsnoeren. • Zorg dat u de hoofdstekker en kabelniet beschadigt.
Indien de voedingska-bel moet worden vervangen, dan MOETdit gebeuren door onze Klantenservice. • Steek de stekker pas in het stopcontactals de installatie is voltooid.
Zorg ervoordat het netsnoer na installatie bereik-baar is. • Trek niet aan het aansluitnoer om hetapparaat los te koppelen. Trek altijdaan de stekker. • Raak de stroomkabel of stekker nietaan met natte handen. • Dit apparaat voldoet aan de EU-richtlij-nen. Aansluiting aan de waterleiding• Zorg dat u de waterslangen niet be-schadigt. • Laat het water stromen tot het schoonis voordat u het apparaat aansluit opnieuwe leidingen of leidingen die langniet zijn gebruikt. • Zorg dat er geen lekkages zijn als u hetapparaat de eerste keer gebruikt. • De watertoevoerslang heeft een veilig-heidsventiel en een omhulsel met eenhoofdkabel aan de binnenkant. NEDERLANDS 3.
Neem contact op metde service-afdeling om de watertoe-voerslang te vervangen.1.3 Gebruik van het apparaat• Dit apparaat is bedoeld voor huishou-delijk gebruik of gelijksoortige toepas-singen zoals:– Personeelskeukens in winkels, kanto-ren of andere werkomgevingen– Boerderijen– Door gasten in hotels, motels en an-dere woonomgevingen– Bed-and-breakfast-accommodatie.WAARSCHUWING!Gevaar op letsel, brandwonden ofelektrische schokken.• De specificatie van het apparaat magniet worden veranderd.• Doe messen en bestek met scherpepunten in het bestekmandje met depunten omlaag in horizontale positie.• Laat de deur van het apparaat nietopen staan zonder toezicht om te voor-komen dat er iemand over struikelt.• Ga niet op de open deur zitten of staan.• Vaatwasmiddel is gevaarlijk.
Volg deveiligheidsinstructies op de verpakkingvan het vaatwasmiddel op.• Speel niet met het water van het appa-raat en drink het niet op.• Verwijder de borden pas uit het appa-raat als het programma is voltooid. Erkan vaatwasmiddel op de borden zit-ten.• Het apparaat kan hete stoom laten ont-snappen als u de deur opent terwijl ereen programma wordt uitgevoerd.• Plaats geen ontvlambare producten ofitems die vochtig zijn door ontvlambareproducten in, bij of op het apparaat.• Gebruik geen waterstralen of stoom omhet apparaat te reinigen.1.4 VerwijderingWAARSCHUWING!Gevaar voor letsel of verstikking.• Haal de stekker uit het stopcontact.• Snijd het netsnoer van het apparaat afen gooi dit weg.• Verwijder de deurgreep om te voorko-men dat kinderen en huisdieren opge-sloten raken in het apparaat.4www.electrolux.com
PROGRAMMA’SProgramma1)Mate vanvervuilingType ladingProgramma-fasenDuur(min)Ener-gie(kWh)Water(l) 2)Normaal be-vuildServiesgoeden bestekVoorspoelenAfwassen 50°CSpoelenDrogen130 - 140 1.0 -1.214 - 16Normaal be-vuildServiesgoeden bestekAfwassen 65°CSpoelenDrogen100 - 110 1.4 -1.619 - 21Sterk bevuildServiesgoed,bestek enpannenVoorspoelenAfwassen 70°CSpoelenDrogen120 - 130 1.8 -2.022 - 24 3)Net gemaaktvuilServiesgoeden bestekAfwassen 60°CSpoelgangen30 0.9 9 4)Alles Voorspoelen 12 0.1 51) De druk en temperatuur van het water, de variaties in stroomtoevoer, de opties en dehoeveelheid vaat kan de programmaduur en de verbruikswaarden veranderen.2) Dit programma biedt het meest efficiënte water- en energieverbruik voor normaal bevuildserviesgoed en bestek. (Dit is het standaard programma voor testinstituten.)3) Met dit programma kunt u een pas bevuilde lading wassen.
Het programma geeft goedewasresultaten in een korte tijd.4) Gebruik dit programma om het serviesgoed snel te spoelen. Hierdoor kunnenvoedselresten niet aan het serviesgoed vastkoeken en ontstaan er geen vieze geurtjes inhet apparaat.6www.electrolux.com
U hoeft voor dit programma geen afwasmiddel te gebruiken.Aanwijzingen voor testinstitutenStuur voor alle benodigde informatie over testprestaties een e-mail naar:[email protected] het productnummer (PNC) op dat u op het typeplaatje vindt.5. VOOR HET EERSTE GEBRUIK1. Controleer of het ingestelde niveauvan de waterontharder juist is voor dewaterhardheid in uw omgeving. Alsdat niet het geval is, dan stelt u de wa-terontharder in. Neem contact op metuw plaatselijke waterinstantie voor in-formatie over de hardheid van het wa-ter in uw omgeving.2.Het zoutreservoir vullen.3. Vul het glansmiddeldoseerbakje.4.Draai de waterkraan open.5.Er kunnen wasmiddelen in het appa-raat achtergebleven zijn. Start eenprogramma om ze te verwijderen.
Handmatig instellenZet de waterhardheidsknop in stand 1 of2.Elektronische instelling1. Zorg ervoor dat de programma-aan-wijzer op de knop op één lijn staat methet lampje aan/uit.2.Houd Start ingedrukt. Draai tegelijker-tijd de programmaschakelaar rechts-om, totdat de programma-aanwijzerovereenkomt met het eerste program-ma op het bedieningspaneel.3.Laat Start los als Start en het aan/uit-lampje gaan knipperen. Het indicatie-lampje einde begint te knipperen. Hetknipperen van het indicatielampje ein-de duidt op het huidig ingestelde ni-veau.• Bijv. 5 keer knipperen + pauze + 5keer knipperen = niveau 5.4. Druk herhaaldelijk op Start om de in-stelling te wijzigen. Telkens als u opStart drukt gaat het niveaunummeromhoog.5.
Draai om de instelling te bevestigen enhet apparaat uit te schakelen aan deknop totdat de programmamarkeringovereenkomt met de aan-/uit-stand.5.2 Het zoutreservoir vullen1.Draai de dop linksom om het zoutre-servoir te openen.2.Doe een liter water in het zoutreser-voir (alleen de eerste keer).3.Vul het zoutreservoir met regenereer-zout.4.Verwijder het zout rond de openingvan het zoutreservoir.5.Draai de dop rechtsom om het zout-reservoir te sluiten.LET OP!Water en zout kunnen uit hetzoutreservoir stromen als u het bij-vult. Gevaar voor roest. Start omdit te voorkomen een programmanadat u het zoutreservoir heeft bij-gevuld.8www.electrolux.com
5.3 Het glansmiddeldoseerbakje vullenABDCMAX1234+-ABDC1.Druk op de ontgrendelknop (D) omhet deksel (C) te openen.2.Vul het glansmiddeldoseerbakje (A)niet verder dan de aanduiding 'max'.3.Verwijder gemorst glansmiddel meteen absorberend doekje om te voor-komen dat er te veel schuim ontstaat.4.Sluit het deksel. Zorg ervoor dat hetontgrendelknopje op zijn plaats dicht-klikt.U kunt het schuifje voor de vrij tegeven hoeveelheid (B) instellentussen stand 1 (laagste hoeveel-heid) en stand 4 of 6 (hoogstehoeveelheid).6. DAGELIJKS GEBRUIK1.Draai de waterkraan open.2.Draai de programmaschakelaar tot deprogrammamarkering op één lijn staatmet het programma dat u wilt instel-len.
U dient het juiste programma in testellen voor het type lading en de matevan vervuiling.• Vul het zoutreservoir als het zoutin-dicatielampje brandt.• Vul het glansmiddeldoseerbakje alshet indicatielampje van het glans-middel brandt.3.Ruim de korven in.4.Voeg vaatwasmiddel toe.5.Het programma starten.NEDERLANDS 9
6.1 Vaatwasmiddel gebruikenABD3020CMAX1234+-B2003A DC1.Druk op de ontgrendelknop (B) omhet deksel (C) te openen.2.Doe het vaatwasmiddel in het doseer-bakje (A) .3.Als het programma over een voor-spoelfase beschikt, plaats dan eenkleine dosis afwasmiddel in doseer-bakje (D).4.Als u vaatwastabletten gebruikt,plaatst u deze in het doseerbakje (A).5.Sluit het deksel. Zorg ervoor dat hetontgrendelknopje op zijn plaats dicht-klikt.6.2 Gebruik van gecombineerdeafwastablettenAls u tabletten gebruikt die zout en glans-middel bevatten, is het niet nodig om dedoseerbakjes voor zout en glansmiddel tevullen. De glansmiddelindicatie gaat altijdaan als het glansmiddel op is.1.
Stel de waterontharder op het laagsteniveau in.2.Stel de dosering van het glansmiddelin op de laagste stand.Voer deze stappen uit als ustopt met het gebruik van alles-in-1 tabletten voordat uafwastabletten, spoelmiddel envaatwaszout apart gaatgebruiken:1.Druk op de aan-/uittoets om het appa-raat te activeren.2. Stel de waterontharder in op hethoogste niveau.3. Zorg ervoor dat het zoutreservoir enhet glansmiddeldoseerbakje gevuldzijn.4. Start het kortste programma met eenspoelfase, zonder afwasmiddel enzonder vaat.5.
Stel de waterontharder af op de wa-terhardheid in uw omgeving.6.Stel de hoeveelheid glansmiddel in.6.3 Een programma instellen enstartenEen programma starten zondereen uitgestelde start1.Draai de waterkraan open.2.Sluit de deur van het apparaat.3.Draai de programmaschakelaar tot deprogrammamarkering op één lijn staatmet het symbool van het programmadat u wilt instellen.• Het controlelampje aan/uit gaatbranden.10www.electrolux.com
4. Druk op Start om het programma testarten. • Het indicatielampje Start gaat bran-den. • Het wasfase-indicatielampje gaatbranden. Een programma starten met eenuitgestelde start1. Stel het programma in2. Druk op Delay om de start van hetprogramma met drie uur uit te stellen. • Het indicatielampje Delay gaat bran-den. 3. Druk op Start om het aftellen te star-ten. • Het indicatielampje Start gaat bran-den. De deur openen als hetapparaat in werking isAls u de deur opent, stopt het apparaat. Als u de deur weer sluit, gaat het appa-raat verder vanaf het punt van onderbre-king. De uitgestelde start annulerentijdens het aftellen1. Houd tegelijkertijd Start en Delay in-gedrukt tot de indicatielampjes Delayen Start uit gaan. 2. Druk op Start om het programma testarten. Het programma annuleren1. Houd tegelijkertijd Start en Delay in-gedrukt tot het indicatielampje Start uitgaat.
Controleer of er afwasmiddel inhet afwasmiddeldoseerbakje aan-wezig is voordat u een nieuw pro-gramma start. aan het einde van hetprogrammaAls het programma voltooid is, is het indi-catielampje einde aan en is het indicatie-lampje Start uit. Als u het apparaat nietbinnen 3 minuten uitschakelt, blijft alleenhet indicatielampje aan/uit branden. Dithelpt bij het beperken van het energiever-bruik. 1. Draai om het apparaat uit te schakelende programmaschakelaar totdat deprogrammamarkering overeenkomtmet de aan-/uit-stand. 2. Draai de waterkraan dicht. Let op• Laat de borden afkoelen voordat u de-ze uit het apparaat neemt. Hete bordenzijn gevoelig voor beschadigingen. • Ruim eerst het onderrek en dan het bo-venrek uit. • Er kan water liggen aan de zijkanten enop de deur van het apparaat. Roestvrijstaal koelt sneller af dan borden. 7. AANWIJZINGEN EN TIPS7.
7. 2 Met behulp van zout,glansmiddel en afwasmiddel• Gebruik alleen zout, glansmiddel en af-wasmiddel voor afwasautomaten. An-dere producten kunnen het apparaatbeschadigen. • Het glansmiddel helpt om tijdens delaatste spoelfase het servies te drogenzonder strepen en vlekken. • Gecombineerde afwastabletten bevat-ten vaatwasmiddel, glansmiddel en an-dere middelen. Zorg ervoor dat deze ta-bletten geschikt zijn voor de waterhard-heid in uw omgeving. Zie de instructiesop de verpakking van de producten. • Vaatwastabletten worden bij korte pro-gramma's niet helemaal opgelost. Wijbevelen u aan de tabletten alleen bijlange programma's te gebruiken, omrestjes afwasmiddel op uw serviesgoedte voorkomen. Gebruik niet meer dan de juistehoeveelheid vaatwasmiddel. Ziede instructies van de vaatwasmid-delfabrikant. 7.
3 De korven inruimenZie de meegeleverde folder voorvoorbeelden van het inruimen vande korven. • Gebruik het apparaat alleen om voor-werpen af te wassen die vaatwasbe-stendig zijn. • Doe geen voorwerpen in het apparaatdie gemaakt zijn van hout, hoorn, alu-minium, tin en koper. • Plaats geen voorwerpen in het apparaatdie water kunnen absorberen (sponzen,keukenhanddoeken). • Verwijder alle voedselresten van devoorwerpen. • Voor het gemakkelijk verwijderen vanaangebrande voedselresten weekt u depannen eerst in water voordat u ze inhet apparaat plaatst. • Plaats holle voorwerpen (bijv. kopjes,glazen en pannen) met de opening naarbeneden. • Zorg ervoor dat serviesgoed en bestekniet in elkaar schuiven. Meng lepels metander bestek. • Zorg er voor dat glazen andere glazenniet aanraken• Leg kleine voorwerpen in de bestek-mand. • Leg lichte voorwerpen in de bovenstekorf.
Zorg ervoor dat de voorwerpenniet verschuiven. • Zorg er voor dat de sproeiarmen vrijkunnen ronddraaien voordat u een pro-gramma start. 7. 4 Voor het starten van eenprogrammaControleer of:• De filters schoon zijn en correct zijn ge-plaatst. • De sproeiarmen niet zijn verstopt.
• De positie van de items in de mandjescorrect is. • Het programma van toepassing is ophet type lading en de mate van bevui-ling. • De juiste hoeveelheid afwasmiddel isgebruikt. • Er regenereerzout en glansmiddel istoegevoegd (tenzij u gecombineerde af-wastabletten gebruikt). • De dop van het zoutreservoir goeddicht zit. 8. ONDERHOUD EN REINIGINGWAARSCHUWING. Schakel het apparaat uit en trekde stekker uit het stopcontactvoordat u onderhoudshandelingenverricht. Vuile filters en verstopte sproeiar-men verminderen de wasresulta-ten. Controleer regelmatig de filters enreinig deze zo nodig. 12www. electrolux. com.
8.1 De filters reinigenCBA1.Draai het filter (A) linksom en verwijderhet.A1A22.Haal om het filter (A) te demonteren,(A1) en (A2) uit elkaar.3.Verwijder het filter (B).4.Reinig de filters met water.5.Zorg er voordat u het filter (B) terug-plaatst voor dat er geen etensrestenof vuil in en rond de rand van de op-vangbak zit.6.Zorg ervoor dat het filter (B) juistwordt geplaatst onder de 2 geleiders(C).7.Monteer het filter (A) en zet het terugin filter (B).
Rechtsom draaien tot hetvastzit.Een onjuiste plaatsing van de fil-ters kan leiden tot slechte wasre-sultaten en het apparaat bescha-digen.8.2 De sproeiarmen reinigenProbeer niet de sproeiarmen te verwijde-ren.Als etensresten de openingen in desproeiarmen hebben verstopt, verwijderdeze dan met een smal en puntig voor-werp.8.3 Buitenkant reinigenMaak het apparaat schoon met een voch-tige, zachte doek.Gebruik alleen neutrale schoonmaakmid-delen. Gebruik geen schuurmiddelen,schuursponsjes of oplosmiddelen.9. PROBLEEMOPLOSSINGHet apparaat start of stopt niet tijdens dewerking.Raadpleeg voordat u contact opneemtmet de service-afdeling, de informatie dievolgt voor oplossing van het probleem.Bij sommige problemen knipperen delampjes om een foutcode weer te ge-ven.NEDERLANDS 13
Foutcode Probleem• Het eindlampje knippert 1 keer on-derbroken.• Start-lampje knippert.Het apparaat neemt geen water.• Het eindlampje knippert 2 keer on-derbroken.• Start-lampje knippert.Het apparaat pompt geen water weg.• Het eindlampje knippert 3 keer on-derbroken.• Start-lampje knippert.Het beschermingssysteem tegen lekka-ge is aan.WAARSCHUWING!Schakel het apparaat uit voordat ucontroles uitvoert. Draai de knoptotdat de programmamarkering isuitgelijnd met het aan-/uit-indica-tielampje.Probleem Mogelijke oplossingU kunt het apparaat niet active-ren.Zorg dat de stekker in het stopcontact zit. Zorg dat er geen zekering in de zekeringen-kast is doorgebrand.Het programma begint niet. Zorg dat de deur van het apparaat is geslo-ten. Druk op Start. Als de starttijdkeuze start is ingesteld, annu-leert u deze functie of wacht u tot het eindevan het aftellen.Het apparaat neemt geen water.
Controleer of de waterkraan is geopend. Zorg dat de waterdruk niet te laag is. Neemhiervoor zo nodig contact op met uw lokalewaterleidingbedrijf. Controleer of de waterkraan niet verstopt is. Controleer of het filter in de toevoerslang nietverstopt is. Controleer of er geen knikken of bochten inde watertoevoerslang aanwezig zijn.Het apparaat pompt geen waterweg.Controleer of de gootsteenafvoer niet verstoptis. Controleer of er geen knikken of bochten inde waterafvoerslang aanwezig zijn.Het beschermingssysteem tegenlekkage is aan.Draai de waterkraan dicht en neem contactop met de service-afdeling.Draai nadat de controles zijn uitgevoerdde programmaknop zo dat de program-ma-aanduiding op één lijn staat met hetprogramma dat bezig was toen het pro-bleem ontstond. Het programma gaat14www.electrolux.com
verder vanaf het punt waar het werd on-derbroken.Als het probleem opnieuw optreedt,neemt u contact op met onze service-af-deling.Neem ook contact op met de service-af-deling als andere alarmcodes wordenweergegeven.9.1 De was- en droogresultatenzijn niet naar tevredenheidWitte strepen of een blauwe waas opglazen en serviesgoed• De vrijgegeven hoeveelheid glansmiddelis te hoog. Zet de dosering van hetglansmiddel op een lagere stand.• Er is te veel vaatwasmiddel gebruikt.Vlekken en opgedroogdewatervlekken op glazen en servies• De vrijgegeven hoeveelheid glansmiddelis te laag.
Zet de dosering van hetglansmiddel op een hogere stand.• De kwaliteit van het vaatwasmiddel kande oorzaak zijn.Het serviesgoed is nat• Het programma heeft geen droogfaseof een te lage droogtemperatuur.• Het glansmiddeldoseerbakje is leeg.• De kwaliteit van het glansmiddel kan deoorzaak zijn.Zie ‘AANWIJZINGEN EN TIPS’voor andere mogelijke oorzaken.10. TECHNISCHE INFORMATIEAfmeting Breedte / hoogte / diepte(mm)596 / 818 - 898 / 570Aansluiting op het elek-triciteitsnetZie het typeplaatje. Voltage 220-240 V Tijd 50 HzWaterdruk Min. / max. (bar / MPa) (0.5 / 0.05 ) / (8 / 0.8 )Watertoevoer 1)Koud water of warm water2)max. 60 °CVermogen Couverts 12Energieverbruik Modus aan 0.99 WModus uit 0.1 W1) Sluit de slang aan op een kraan met 3/4”-schroefdraad.2) Als het hete water door alternatieve, milieuvriendelijkere energiebronnen geproduceerdwordt (bijv.
zonnepanelen en windenergie), gebruik dan een heetwatervoorziening om hetenergieverbruik te verminderen.11. MILIEUBESCHERMINGRecycle de materialen met het symbool . Gooi de verpakking in een geschikteverzamelcontainer om het te recyclen.Help om het milieu en devolksgezondheid te beschermen enrecycle het afval van elektrische enelektronische apparaten. Gooi apparatengemarkeerd met het symbool niet wegmet het huishoudelijk afval. Breng hetproduct naar het milieustation bij u in deNEDERLANDS 15
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESI6200LOX stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser