Electrolux ESI6200LOX Handleiding
Electrolux Vaatwasser ESI6200LOX
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux ESI6200LOX (76 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 80 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Electrolux ESI6200LOX of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/76

ESI6200LOK
ESI6200LOW
ESI6200LOX
.............................................................................................
NLAFWASAUTOMAATGEBRUIKSAANWIJZING2
KKЫДЫС ЖУҒЫШ МАШИНАҚОЛДАНУ ТУРАЛЫ
НҰСҚАУЛАРЫ
17
RUПОСУДОМОЕЧНАЯ
МАШИНА
ИНСТРУКЦИЯ ПО
ЭКСПЛУАТАЦИИ
31
SRМАШИНА ЗА ПРАЊЕ
ПОСУЂА
УПУТСТВО ЗА УПОТРЕБУ46
SLPOMIVALNI STROJNAVODILA ZA UPORABO60
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | ESI6200LOX |
| Apparaatplaatsing: | Semi-ingebouwd |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 570 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 2200 W |
| Aantal couverts: | 12 couverts |
| Deurkleur: | Niet van toepassing |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 3 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 140 min |
| Geluidsniveau: | 49 dB |
| Jaarlijks energieverbruik: | 324 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A+ |
| Installatie compartiment breedte: | 600 mm |
| Installatie compartiment diepte: | 570 mm |
| Installatie compartiment hoogte: | 820 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 14.3 l |
| Wasklasse: | A |
| Installatie compartiment hoogte (min): | 820 mm |
| Kleur bedieningspaneel: | Grijs |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Afwasprogramma's: | Eco, Intensive, Normal, Quick |
| Energieverbruik per cyclus: | 1.05 kWu |
| Jaarlijks waterverbruik: | 4340 l |
| Lengte watertoevoerslang: | 1.5 m |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Installatie compartiment hoogte (max): | 900 mm |
| Temperatuur (max): | 70 °C |
| Watertoevoer: | Cold, Hot |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux ESI6200LOX stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026