Smeg SCD91CMX9 Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur SCD91CMX9
Bekijk gratis de handleiding van Smeg SCD91CMX9 (40 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 54 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Smeg SCD91CMX9 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/40

Contents
3
EN
1 Instructions4
1.1General safety instructions4
1.2Manufacturer’s liability8
1.3Appliance purpose8
1.4Identification plate9
1.5This user manual9
1.6 Disposal9
1.7How to read the user manual10
2 Description11
2.1General Description11
2.2Cooking hob12
2.3Control panel12
2.4Other parts13
2.5Available accessories14
3 Use15
3.1To save energy16
3.2Using the accessories17
3.3Using the hob19
3.4Using the storage compartment20
3.5Using the oven20
3.6Cooking advice22
3.7Digital programmer24
4Cleaning and maintenance28
4.1Cleaning the hob29
4.2Cleaning the door30
4.3Cleaning the oven cavity32
4.4Vapor Clean33
4.5Extraordinary maintenance34
5 Installation36
5.1 Positioning36
5.2Electrical connection41
5.3Instructions for the installer42
We advise you to read this manual carefully, which contains all the instructions for
maintaining the appliance’s aesthetic and functional qualities.
For further information on the product: www.smeg.com
ORIGINAL INSTRUCTIONS
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | SCD91CMX9 |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Vermogen grill: | 2900 W |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 74000 g |
| Breedte: | 900 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 900 mm |
| Grill: | Ja |
| Aantal functies: | 8 |
| Snoerlengte: | 1.9 m |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Gewicht verpakking: | 83200 g |
| Breedte verpakking: | 960 mm |
| Diepte verpakking: | 670 mm |
| Hoogte verpakking: | 860 mm |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Geïntegreerde klok: | Ja |
| Soort klok: | Elektronisch |
| Convectie koken: | Ja |
| Rotisserie: | Ja |
| Soort lamp: | Halogeen |
| Soort materiaal (bovenkant): | Keramisch |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 2000 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 2200 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 1200 W |
| Aantal branders/kookzones: | 5 zone(s) |
| Type kookplaat: | Keramisch |
| Type brander/kookzone 1: | Groot |
| Type brander/kookzone 2: | Klein |
| Type brander/kookzone 3: | Dubbele zone |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Aantal ovens: | 1 |
| Aantal automatische programma's: | 8 |
| Aantal elektronische kook zones: | 5 zone(s) |
| Controle positie: | Voorkant |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 11800 W |
| Plankmateriaal: | Chroom |
| Soort reiniging: | Stoom |
| Stroom: | 32 A |
| Verwijderbare oven deur: | Ja |
| Hoeveelheid glazendeur panelen: | 3 |
| Energieverbruik (conventioneel): | 1.21 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | 0.98 kWu |
| Koken: | Ja |
| Grootte oven: | Groot |
| Netto capaciteit oven: | 115 l |
| Boven- en onderverwarming: | Ja |
| Thermostaatbereik oven: | 50 - 260 °C |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Onderverwarming: | Ja |
| Bovenverwarming: | Ja |
| Deur temperatuur ( max): | 1700 °C |
| Uitneembaar deurglas: | Ja |
| Land van herkomst: | Italië |
| Bescherming tegen overstromen: | Nee |
| Restwarmte-indicator: | Ja |
| Brutocapaciteit oven: | 129 l |
| Aantal schappen: | 5 schappen |
| Aantal bakplaten: | 2 |
| Bakblik 1 diepte: | 20 mm |
| Opslag compartiment: | Ja |
| Inclusief netsnoer: | Nee |
| Type brander/kookzone 4: | Medium |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 2000 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Electrisch |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Electrisch |
| ECO mode: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Nee |
| Positie brander/kookzone 1: | Links achter |
| Diameter brander/kookzone 1: | 150 mm |
| Positie brander/kookzone 2: | Links voor |
| Diameter brander/kookzone 2: | 200 mm |
| Positie brander/kookzone 3: | Centraal |
| Positie brander/kookzone 4: | Rechts achter |
| Diameter brander/kookzone 4: | 120 mm |
| Klaar alarm: | Ja |
| Bakblik 2 diepte: | 40 mm |
| Deuropening oven: | Deur naar beneden klappen |
| Positie opbergcompartiment: | Bodem |
| Oventimer: | Ja |
| Type oventimer: | Digitaal |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 415 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Binnenmaten oven (b x d x h): | 724 x 418 x 371 mm |
| Materiaal ovendeur: | Glas/metaal |
| Grillplaat: | Ja |
| Voedingsbron brander/kookzone 5: | Electrisch |
| Type brander/kookzone 5: | Klein |
| Positie brander/kookzone 5: | Rechts voor |
| Diameter brander/kookzone 5: | 150 mm |
| Vermogen brander/kookzone 5: | 1200 W |
| Interne coating oven: | Emaille |
| Chemische belasting (Zweden): | Ja |
| Telescopische planken: | Ja |
| Verlaging chemische belasting (Zweden): | 50 |
| Oven 2 uitneembaar deurglas: | Ja |
| Indicator voor geselecteerde kookzone: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg SCD91CMX9 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026