Smeg TR103GR Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur TR103GR
Bekijk gratis de handleiding van Smeg TR103GR (52 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 24 mensen en kreeg gemiddeld 4.2 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Smeg TR103GR of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/52

Table of contents
57
EN
1 Instructions58
1.1General safety instructions58
1.2Manufacturer liability62
1.3Appliance purpose63
1.4Identification plate63
1.5This user manual63
1.6 Disposal63
1.7How to read the user manual64
2 Description65
2.1General Description65
2.2Cooking hob66
2.3Control panel66
2.4Other parts67
2.5Available accessories68
3 Use70
3.1To save energy72
3.2Using the accessories72
3.3Using the hob74
3.4Using the ovens75
3.5Cooking advice79
3.6Programmer clock80
4Cleaning and maintenance86
4.1Cleaning the hob87
4.2Cleaning the doors88
4.3Cleaning the oven cavities91
4.4Vapor Clean (multifunction oven only)92
4.5Extraordinary maintenance94
5 Installation96
5.1Gas connection96
5.2Adaptation to different types of gas99
5.3 Positioning104
5.4Electrical connection108
5.5Instructions for the installer110
We advise you to read this manual carefully, as it contains all the instructions for maintaining
the appliance’s aesthetic and functional qualities.
For further information on the product: www.smeg.com
TRANSLATION OF THE ORIGINAL INSTRUCTIONS
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | TR103GR |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Vermogen grill: | 2700 W |
| Kleur van het product: | Grijs |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 118200 g |
| Breedte: | 1000 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 900 mm |
| Grill: | Ja |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Soort klok: | Elektronisch |
| Aantal lampen: | 1 lampen |
| Soort lamp: | Halogeen |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 1000 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 1000 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 4200 W |
| Aantal branders/kookzones: | 6 zone(s) |
| Type kookplaat: | Gaskookplaat |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Aantal ovens: | 1 |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 8900 W |
| Verwijderbare oven deur: | Ja |
| Grootte oven: | Middelmaat |
| Netto capaciteit oven: | 61 l |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Materiaal pannensteun: | Gietijzer |
| Kijkglas: | Ja |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 1800 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Gas |
| Aantal schap-posities: | 4 |
| Positie brander/kookzone 1: | Links voor |
| Positie brander/kookzone 2: | Links achter |
| Positie brander/kookzone 3: | Midden vooraan |
| Positie brander/kookzone 4: | Midden achteraan |
| Oven 2 netto capaciteit: | 84 l |
| Oven 2 afmetingen: | Groot |
| Deuropening oven: | Opening aan zijkant |
| Materiaal van het handvat: | Roestvrijstaal |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
| Eenvoudig schoonmaken (oven): | Ja |
| Voedingsbron brander/kookzone 5: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 6: | Gas |
| Positie brander/kookzone 5: | Rechts voor |
| Vermogen brander/kookzone 5: | 1800 W |
| Positie brander/kookzone 6: | Rechts achter |
| Vermogen brander/kookzone 6: | 2900 W |
| Oven 2 aantal planken: | 9 schappen |
| Oven 2 binnenlicht: | Ja |
| Oven 2 positie: | Rechts |
| Oven 3 grootte: | Klein |
| Oven 3 netto capaciteit: | 36 l |
| Oven 3 grill: | Ja |
| Oven 3 deuropening: | Deur naar beneden klappen |
| Oven 3 aantal planken: | 2 schappen |
| Oven 3 binnenlicht: | Ja |
| Oven 3 bruto capaciteit: | 41 l |
| Oven 3 grillvermogen: | 2700 W |
| Oven 2 aantal lampen: | 1 lampen |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg TR103GR stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026