Electrolux EEG68500L Handleiding
Electrolux Vaatwasser EEG68500L
Bekijk gratis de handleiding van Electrolux EEG68500L (64 pagina’s), behorend tot de categorie Vaatwasser. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 65 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Electrolux EEG68500L of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/64
Product specificaties
| Merk: | Electrolux |
| Categorie: | Vaatwasser |
| Model: | EEG68500L |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Kleur van het product: | Wit |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Breedte: | 560 mm |
| Diepte: | 596 mm |
| Hoogte: | 818 mm |
| Netbelasting: | 1950 W |
| Aantal couverts: | 14 couverts |
| Deurkleur: | Wit |
| Snoerlengte: | 1.6 m |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Duur cyclus: | 240 min |
| Geluidsniveau: | 44 dB |
| Energie-efficiëntieklasse: | B |
| Gewicht verpakking: | 39000 g |
| Breedte verpakking: | 635 mm |
| Diepte verpakking: | 680 mm |
| Hoogte verpakking: | 870 mm |
| Waterconsumptie per cyclus: | 9.9 l |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geluidsemissieklasse: | B |
| Inverter technologie: | Ja |
| Aantal wasprogramma's: | 8 |
| Energieverbruik per 100 cycli: | 64 kWu |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Productafmeting: | Volledige grootte (60 cm) |
| Bestek compartiment type: | Mand |
| Kuip materiaal: | Roestvrijstaal |
| Vloerindicatielampje: | Ja |
| Zout indicator: | Ja |
| Glansmiddel indicator: | Ja |
| Aantal temperatuurinstellingen: | 4 |
| AquaStop-functie: | Ja |
| AquaSensor functie: | Ja |
| Glasbescherming: | Ja |
| Afwasprogramma's: | 60min, 90min, 160min, AutoSense, Eco, Maintenance wash, Prewash, Quick 30min 40°C |
| Bovenste mand verstelbare hoogte: | Ja |
| Automatische deuropening: | Ja |
| Temperatuur (max): | - °C |
| Manden verstelbare plaatsing: | Bovenste |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Energie-efficiëntieschaal: | A tot G |
| Inbegrepen aantal schappen: | 4 |
| Vertraagde start (min): | 1 uur |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Electrolux EEG68500L stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Vaatwasser Electrolux
2 April 2026
1 April 2026
30 Maart 2026
5 Maart 2026
4 Maart 2026
4 Maart 2026
12 November 2025
3 Oktober 2025
2 Oktober 2025
2 Oktober 2025
Handleiding Vaatwasser
Nieuwste handleidingen voor Vaatwasser
29 Mei 2026
29 Mei 2026
29 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
