Barco MDMX-25500 Handleiding

Barco Monitor MDMX-25500

Bekijk gratis de handleiding van Barco MDMX-25500 (40 pagina’s), behorend tot de categorie Monitor. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 19 mensen. Heb je een vraag over Barco MDMX-25500 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag

Pagina 1/40
ENABLINGBRIGHTOUTCOMES
MDMX-22400
MDMX-25500
MDMX-22449
Gebruikershandleiding
WandconsolevoordedigitaleOK
MDMX-MNA

Beoordeel deze handleiding


Product specificaties

Merk: Barco
Categorie: Monitor
Model: MDMX-25500

Handleiding Barco MDMX-25500 – volledige tekst

3R5913897NL /00 MDMX-MNA1 Welkom. 51. 1 Info over deze gebruikershandleiding. 61. 2 Over het product. 61. 3 Productversies. 61. 4 Wat zit er in de doos. 91. 5 Referenties. 92 Onderdelen, bedieningselementen en connectoren. 112. 1 Productoverzicht. 122. 1. 1 Nexxis-knop. 132. 1. 2 Module met toetsenbord (optioneel). 133 Dagelijks gebruik. 153. 1 Inschakelen. 163. 2 Uitschakelen. 163. 3 Stopwatch (MDMX-22400 en MDMX-22449). 163. 4 DICOM (optimalisatie PACS-beelden). 163. 5 Nexxis WorkSpot (MDMX-25500). 174 Reiniging en ontsmetting. 194. 1 Reinigingsinstructies. 205 Belangrijke informatie. 215. 1 Veiligheidsinformatie. 225. 2 Informatie over het milieu. 245. 3 Informatie over wettelijke naleving. 265. 4 EMC-kennisgeving. 275. 5 Verklaring van symbolen. 305. 6 Juridische disclaimer. 335. 7 Technische gegevens. 33Inhoud.

R5913897NL /00 MDMX-MNA61.1 Info over deze gebruikershandleidingInleidingIn deze handleiding wordt uitgelegd hoe u de MDMX-MNA-console kunt installeren, instellen en gebruiken.Afhankelijk van de specifieke versie die is aangeschaft, kunnen sommige van de functies en optiesbeschreven in dit document niet van toepassing zijn op deze console.Waarschuwingen, voorzorgsmaatregelen, opmerkingen en tipsEr zijn vier niveaus voor voorzorgsmaatregelen of adviezen die in deze gebruikershandleiding wordengebruikt.

In afnemende volgorde van belang zijn dat:WAARSCHUWING: Beschrijft een gevaar dat kan resulteren in persoonlijk letsel of de dood.OPGELET: Beschrijft een gevaar dat het product kan beschadigen.Geeft extra informatie over het beschreven onderwerp.Geeft extra advies over het beschreven onderwerp.1.2 Over het productOverzichtMDMX-MNA van Barco is een wandconsole die speciaal is ontworpen voor het bekijken van meerderebeelden in de digitale operatiekamer.De MDMX-MNA is een all-in-one centrale beheersconsole en verpleegpost voor chirurgische enpatiëntinformatie.Een Nexxis-installatie is vereist voor het gebruik van MDMX-MNA.Kenmerken• Ingebouwde Nexxis-decoder• Bedien een Nexxis-videobron vanop afstand rechtstreeks via de console met de optionele toetsenbord-module• Enkele (MDMX-25500) of dubbele schermconfiguratie• Touch control van de Nexxis videobron (MDMX-22400 en MDMX-22449)• Mogelijkheid om Duo (HD) of Quad (4K) Neutrik opticalCON aan de voorkant te monteren om mobieleapparaten aan te sluiten• Programmeerbare Nexxis-knop• SmartBar (MDMX-22400 en MDMX-22449)• DICOM-knop (MDMX-25500 en MDMX-22449)• Klaar voor Nexxis WorkSpot (MDMX-25500)1.3 ProductversiesOverzichtDe MDMX-MNA is leverbaar in verschillende versies:Welkom!

9R5913897NL /00 MDMX-MNAKenmerkMDMX-22400 OptieGNTBMDMX-25500 OptieGNNBMDMX-22449 OptieGNTBAan-uitknop console Ja Ja JaAan-uitknop externe PC Ja Ja JaNexxis-knop(programeerbaar)Ja Ja JaDICOM-knop Nee Ja Ja (op 49” paneel)SmartBar Ja Nee JaVerbinding externe muis Ja (1x) Ja (1x) Ja (2x)Neutrik verbindingvooraanJa (1x) Ja (2x) Ja (2x)Klaar voor NexxisWorkSpotNee Ja NeeAndere kleuren en afwerkingen van het oppervlak, zoals roestvrij staal of glas, zijn eveneensverkrijgbaar.1.4 Wat zit er in de doosOverzicht• MDMX-MNA-console• Gebruikershandleiding en installatiehandleiding (afgedrukt in het Engels, andere talen kunt u op de USB-stick of online terugvinden)• USB-stick met gebruikersdocumentatie• Bevestigingskit: 2 inbussleutels• Optioneel: antimicrobieel gecoat toetsenbord met geïntegreerd touchpad en externe USB-muisBewaar de oorspronkelijke verpakking goed.

Deze werd speciaal voor dit product ontworpen envormt de ideale bescherming tijdens transport en opslag.1.5 ReferentiesMeer informatieIn deze paragraaf vindt u verwijzingen naar andere handleidingen terug die u nodig kunt hebben om deMDMX-MNA-console te installeren en gebruiken.HandleidingenMDMX-MNA Installatiehandleiding (R5913898)Nexxis Care-gebruikershandleiding (R5913448)Welkom!

In situaties waarin het gevaarbestaat dat er water op het apparaat spat of spuit, moeten ongebruikte elektrische aansluitingenaan de voorkant van het apparaat echter worden afgedekt met hun respectieve afdichtdoppen.2.1.1 Nexxis-knopOverzichtDe Nexxis-knop levert een triggersignaal aan de ingebouwde MNA-decoder. De functionaliteit van deze knopmoet worden geprogrammeerd door de Nexxis-systeemintegrator.Verschillende functies kunnen worden geprogrammeerd, bijvoorbeeld:• Naar een specifieke lay-out schakelen met bronnen toegewezen aan sleuven (preset)• Een snapshot maken en op het netwerk opslaan• Opname starten/stoppen• PiP, PaP, ...

R5913897NL /00 MDMX-MNA163. 1 InschakelenDe console en externe pc inschakelen1. Druk op de stroomknop van de console om de console op te starten. Het LED-lampje van de stroomknop van de console wordt blauw als de stoom is ingeschakeld. 2. Druk op de stroomknop van de externe pc om de pc op te starten. Het LED-lampje van de stroomknop van de externe pc wordt groen als de pc aan staat. Het apparaat is klaar voor gebruik wanneer de beeldschermen als video-routing-points verschijnenin de Nexxis-systemen. 3. 2 UitschakelenDe console en externe pc uitschakelen• Druk op de stroomknop van de console om de console uit te schakelen en los te koppelen van devoedingsspanning. Het LED-lampje van de stroomknop van de console gaat uit als de stroom is uitgeschakeld. Hiermee is deexterne pc niet uitgeschakeld. • Druk op de stroomknop van de externe pc om de externe pc uit te zetten (indien aangesloten).

Het LED-lampje van de stroomknop van de externe pc gaat uit. 3. 3 Stopwatch (MDMX-22400 en MDMX-22449)De stopwatch gebruikenDe status van de stopwatch wordt weergegeven op de SmartBar en via LED-lampjes. 1. Druk op de knop start/resume om de stopwatch te starten. Het LED-lampje van de start/resume-knop licht op. 2. Druk op de knop pause/reset om de stopwatch te pauzeren. Het LED-lampje van de knop pauze/reset licht op en het LED-lampje van de knop start/resume gaat uit. 3. Druk op de knop start/resume om de stopwatch te hervatten. Het LED-lampje van de knop start/resume licht op en het LED-lampje van de knop pauze/reset gaat uit. De stopwatch resetten• Druk op de knop pause/reset om de stopwatch te resetten (00:00:00). De LED-lampjes gaan uit. 3. 4 DICOM (optimalisatie PACS-beelden)Overzicht1.

Druk op de DICOM-knop om het gekalibreerde grijswaardenprofiel voor PACS-beeldvorming te activeren. Het LED-lampje licht op wanneer DICOM is ingeschakeld. 2. Druk opnieuw op de DICOM-knop om het gekalibreerde grijswaardenprofiel voor PACS-beeldvorming tedeactiveren.

17R5913897NL /00 MDMX-MNAAfbeelding 3–13.5 Nexxis WorkSpot (MDMX-25500)OverzichtNexxis WorkSpot is een gelicenseerde functie die kan worden geactiveerd door de WorkSpot-licentie aan tekopen.Nexxis WorkSpot biedt de volgende functies:• een compositie van tot 6 videosleuven• bedien elke videobron afzonderlijk met het toetsenbord of de muis• real-time schakelen tussen de configureerbare voorgeprogrammeerde instellingen of bronnenDagelijks gebruik

R5913897NL /00 MDMX-MNA204. 1 ReinigingsinstructiesHet beeldscherm reinigenBreng een reinigings-/ontsmettingsmiddel aan op een zachte, pluisvrije doek, zoals een microvezel- ofgaasdoek, en veeg het schermoppervlak stevig schoon. Om efficiënt te zijn, moeten alle oppervlakkengedurende een bepaalde tijd (variërend van 30 seconden tot 2 minuten) worden gereinigd. Gebruik een reinigings-/ontsmettingsmiddel op basis van alcohol, alkali, water of chloor. Veelgebruiktevoorbeelden:• Isopropanol 100%• Ethanol 70%• 0. 5% chloorhexidine in 70% ethanol/isopropanol• Ortho-ftalaldehyde (OPA) 0. 55%• Haemo-sol, 1% in water• 250 ppm chlooroplossing• 1. 0% lodine in 70% ethanol• 1. 6 % waterige ammoniak• "Groene zeep" (USP)• 0.

5 % chloorhexidine in 70 % isopropylalcohol• Producten vergelijkbaar met optische reinigingsvloeistof• Bacillol AF• Flux• Natriumhypochloriet 10%Wanneer wordt gekozen voor een alternatief reinigings-/ontsmettingsmiddel, is het aan te raden om altijd deactieve bestanddelen te identificeren. Gebruik bij twijfel over een bepaald reinigingsproduct gewoon water. Gebruik de volgende producten niet:• Alcohol in concentraties van > 70% ethanol/isopropanol• Sterke alkalische logen, sterke oplosmiddelen• Aceton• Tolueen• Zuren• Reinigingsmiddelen die fluoride bevatten• Reinigingsmiddelen die ammoniak bevatten• Reinigingsmiddelen die schuurmiddelen bevatten• Staalwol• Spons met schurende middelen• Stalen messen• Doeken met staaldraad• Doeken op basis van papier (bv. papieren handdoeken, papieren zakdoeken, toiletpapier)OPGELET: Lees en volg alle instructies op het etiket van het reinigingsproduct.

OPGELET: Let erop dat u het voorglas of LCD niet beschadigt of krast. Wees voorzichtig metringen of andere juwelen en oefen geen overmatige druk uit op het voorglas of LCD. OPGELET: Breng vloeistof niet rechtstreeks aan op het beeldscherm, want overtollige vloeistof kanschade veroorzaken aan de inwendige elektronica.

R5913897NL /00 MDMX-MNA225. 1 VeiligheidsinformatieAlgemene veiligheidsvereisten en conformiteitDe MDMX-MNA mag alleen door de fabrikant of systeemintegrator worden geïnstalleerd en aangesloten. Allewijzigingen of verbeteringen van de configuratie mogen uitsluitend door de fabrikant worden uitgevoerd. De MDMX-MNA is een apparaat van beschermingsklasse I en voldoet aan de noodzakelijke vereisten van EN60601-1. Het is geschikt voor gebruik in medische faciliteiten, behandelingsruimtes en medische intensivecare-eenheden, met uitzondering van die zones waar er een potentieel risico op brand of explosie bestaat. • De MDMX-MNA mag niet worden gebruikt in een ontvlambare of potentieel explosieve omgeving. • Geen enkel onderdeel van de MDMX-MNA is bedoeld voor intern gebruik in het lichaam van de patiënt.

Dit apparaat voldoet aan de essentiële vereisten voor medische producten zoals vastgelegd in de EuropeseStandaard EN 60601-1-2. Niettemin kan andere apparatuur die hoge niveaus van elektromagnetischeinterferentie voortbrengen, toch een storing veroorzaken. Storingen van deze aard kunnen tijdelijk devolledige functionaliteit van dit apparaat verstoren, maar vormen geen risico voor de patiënt of de operator. Om dergelijke voorvallen te voorkomen, moeten alle bronnen van elektromagnetische interferentie van welkeaard dan ook in de nabijheid van het apparaat waar mogelijk worden verwijderd. Jaarlijkse controle en onderhoud van de MDMX-MNA is aanbevolen en mag uitsluitend door bevoegdonderhoudspersoneel gebeuren. Sommige onderdelen bevatten batterijen die de juiste werking van de modules mogelijk maken.

Dezebatterijen moeten om de drie jaar worden vervangen en dit mag uitsluitend door bevoegdonderhoudspersoneel gebeuren. Gevaar voor elektrische schokken of brandOm elektrische schokken of brandgevaar te voorkomen, mag u de beschermkappen niet verwijderen. In het toestel zitten geen onderdelen die moeten worden bediend.

Laat onderhoudswerken over aangekwalificeerd personeel. Stel dit apparaat niet bloot aan regen of vocht. Preventief onderhoudPeriodieke onderhoudsinspecties zijn daarentegen wel essentieel om het product in een onberispelijke staatte houden en een veilige werking te garanderen. Besteed de nodige aandacht aan veiligheid tijdens periodiek onderhoud en controle van deze apparatuur. Algemene aanbevelingen:• Houd het product schoon om de levensduur ervan te verlengen. • De prestaties van het LCD-paneel kunnen na verloop van tijd achteruitgaan. Controleer regelmatig of hetcorrect werkt. • Controleer regelmatig of de montageschroeven nog goed vastzitten. Als ze niet goed vastzitten, kan hetproduct loskomen van de montagebeugels en letsel of schade aan de apparatuur veroorzaken.

Soort bescherming (elektrisch)Apparatuur met interne voeding: klasse I apparatuurBeveiligingsgraad (brandbaar anesthesiemengsel):• Apparatuur niet geschikt voor gebruik in de aanwezigheid van een brandbaar anesthesiemengsel metlucht, zuurstof of lachgas. • De apparatuur mag niet worden bediend als het zuurstofgehalte van de lucht hoger ligt dan 25 %. Apparatuur niet bestemd voor patiëntzorg• Apparatuur hoofdzakelijk bedoeld voor gebruik in een instelling voor gezondheidszorg waar contact met depatiënt onwaarschijnlijk is (geen toegepast onderdeel). • De apparatuur mag niet worden gebruikt met levensondersteunende apparatuur. Belangrijke informatie.

23R5913897NL /00 MDMX-MNA• De gebruiker mag de apparatuur noch diens signaalingangspoorten (SIP)/signaaluitgangspoorten (SOP)en de patiënt tegelijk aanraken. Kritieke toepassingenVoor kritieke toepassingen is het ten stelligste aan te bevelen onmiddellijk een reservemonitor ter beschikkingte hebben. Condensvorming• Gebruik het product niet in omstandigheden met een snel veranderende temperatuur en vochtigheid envermijd koude lucht rechtstreeks uit een klimaatregelingsafvoer. • Vocht kan condenseren op het oppervlak of aan de binnenkant van het toestel, of een mistresidu binneninhet beschermplaatje doen ontstaan. Dit is geen storing aan het product zelf, maar kan wel schade aan hetproduct veroorzaken. • Als er condensatie ontstaat, moet u het product uit laten staan tot de condensatie verdwenen is.

StoringenKoppel in de volgende omstandigheden het apparaat los van de netspanning en laat het onderhoud over aanbevoegde onderhoudstechnici:• Als de apparatuur niet normaal functioneert wanneer alle bedieningsinstructies worden opgevolgd. Pasalleen die besturingselementen aan die in de bedieningsinstructies worden vermeld. Onjuiste instelling vanandere besturingselementen kan beschadiging opleveren en vereist vaak uitgebreide werkzaamhedendoor een bevoegd technicus om de normale werking te herstellen. • Als een duidelijke verandering in de werking van het product optreedt waarvoor onderhoud nodig is. Algemene waarschuwingen• Het apparaat kan niet worden geïntegreerd in een IT-netwerk in de klinische omgeving. • De behuizing moet worden gecontroleerd wanneer het ergens tegenaan is gebotst. Raadpleeggekwalificeerd onderhoudspersoneel.

• Het beschermingsscherm is gemaakt van getest glas met hoge weerstand. Toch kunnen er barstenontstaan als het wordt onderworpen aan sterke schokken. Evalueer en voorkom het risico op mogelijkebarsten in het beschermingsscherm door het product correct te hanteren en te positioneren in deoperatiekamer.

• Het product is bedoeld voor gebruik binnenshuis• Het product is niet bedoeld om te worden gesteriliseerd• Het product heeft geen bevestigde onderdelen, maar de voorzijde van het product en de stalen behuizingwerden behandeld zoals een toepassingsdeel omdat de mogelijkheid bestaat dat ze per ongeluk door depatiënt aangeraakt kunnen worden gedurende.

R5913897NL /00 MDMX-MNA24Sluit geen apparaten aan met een beschadigde of omzeilde isolatie. • Controleer regelmatig of de visualisatiecomponenten van de MDMX-MNA niet beschadigd zijn (bijv. krassen). Gebruik het apparaat niet als het beeldscherm is beschadigd. • Klim nooit op de apparatuur en leun er ook nooit tegen. • Barco is niet aansprakelijk voor enige schade of letsel veroorzaakt door ongeoorloofd gebruik of eenverkeerde installatie. 5. 2 Informatie over het milieuInformatie voor de afdankingAfval van Elektrische en Elektronische ApparatuurDit symbool op het product geeft aan dat, uit hoofde van de Europese Richtlijn 2012/19/EU inzake afvalvan elektrische en elektronische apparatuur, dit product niet mag worden weggegooid met ander huishoudelijkafval.

Breng uw afvalapparatuur binnen bij een daartoe bestemd inzamelpunt voor de recyclage vanafgedankte elektrische en elektronische apparatuur. Om schade aan het milieu of aan de gezondheid van demens te voorkomen ten gevolge van het ongecontroleerd afdanken van apparatuur, dient u de apparatuur tescheiden van andere soorten afval en moet ze op verantwoorde wijze worden gerecycleerd om het duurzaamhergebruik van grondstoffen te stimuleren. Voor meer informatie over het recycleren van dit product neemt u contact op met uw gemeentelijke diensten ofuw afvalverwerkingsmaatschappij. Ga voor meer informatie naar de website van Barco op: http://www. barco. com/AboutBarco/weeeNaleving van de RoHS-richtlijn (Beperking Gevaarlijke Stoffen) in TurkijeTürkiye Cumhuriyeti: AEEE Yönetmeliğine Uygundur.

x: Geeft aan dat deze toxische of gevaarlijke stof die vervat zit in minstens een van de homogene materialendie voor dit onderdeel worden gebruikt, boven de limietvereiste van GB/T 26572 is. 在中国大陆销售的相应电子信息产品(EIP)都必须遵照中国大陆《电子电气产品有害物质限制使用标识要求》标准贴上环保使用期限(EFUP)标签。Barco产品所采用的EFUP标签(请参阅实例,徽标内部的编号使用于指定产品)基于中国大陆的《电子信息产品环保使用期限通则》标准。Alle Electronic Information Products (EIP) verkocht op het Chinese vasteland moeten voldoen aan de"Marking for the restriction of the use of hazardous substances in electrical and electronic product" van hetChinese vasteland en voorzien zijn van het EFUP-logo (Environmental Friendly Use Period).

Het cijfer in hetEFUP-logo dat Barco gebruikt (zie foto) is gebaseerd op de "General guidelines of environment-friendly useperiod of electronic information products" van het Chinese vasteland. 10中国RoHS自我声明符合性标志 / China RoHS – SDoC-merk本产品符合《电器电子产品有害物质限制使用管理办法》和《电器电子产品有害物质限制使用达标管理目录》的要求。Dit product voldoet aan de vereisten van de "Managementregel voor de beperking van het gebruik vangevaarlijke stoffen in elektrische en elektronische producten" en de "Managementcatalogus voor de beperkingvan het gebruik van gevaarlijke stoffen in elektrische en elektronische producten". Belangrijke informatie.

R5913897NL /00 MDMX-MNA26SDoC绿色自我声明符合性标志可参见电子档文件Het groene SDoC-merk is te zien in de digitale versie van dit document. 5. 3 Informatie over wettelijke nalevingGebruiksaanwijzingenHet apparaat is bedoeld om medische beelden weer te geven die afkomstig zijn van medische systemen zoalsendoscopische en laparoscopische camera's, kamer- en boomcamera's, ultrasound, beeldgeleide therapie eninterventie, PACS, anesthesiologie, patiëntinformatie en andere compatibele medischebeeldvormingssystemen, en is ontworpen om te worden verbonden met Nexxis, het VoIP-distributiesysteemvan Barco. Bedoelde gebruiksomgeving• Apparatuur hoofdzakelijk bedoeld voor gebruik in een instelling voor gezondheidszorg waar contact met depatiënt onwaarschijnlijk is (geen toegepast onderdeel). • De apparatuur mag niet worden gebruikt met levensondersteunende apparatuur.

• De gebruiker mag de apparatuur noch diens signaalingangspoorten (SIP)/signaaluitgangspoorten (SOP)en de patiënt tegelijk aanraken. Contra-indicaties• Het beeldscherm is niet bedoeld voor directe diagnose en voor therapeutische interventionele radiologie. • Het beeldscherm is niet bedoeld voor gebruik als hoofdbeeldscherm voor chirurgische procedures. • Het apparaat op zich is niet bedoeld voor gebruik- in de nabijheid van apparaten die sterke magnetische velden uitzenden (zoals MRI) en dient te wordengebruikt in omgevingen waar rechtstreeks contact met patiënten onwaarschijnlijk is: diagnose,monitoring, behandeling, verlichting van, of compensatie voor, een verwonding of invaliditeit- met levensondersteunende apparatuurBedoelde gebruikersMDMX-MNA is bedoeld om te worden gebruikt door opgeleid medisch personeel.

Kennisgeving voor de gebruiker en/of patiëntElk ernstig incident dat zich in verband met het apparaat heeft voorgedaan, moet worden gemeld aan defabrikant en de bevoegde instantie van de lidstaat waarin de gebruiker en/of patiënt is gevestigd.

FabrieksadresBarco Visual (Beijing) Electronics Co. , Ltd. Suzhou Branch, Verdieping 4, Nr. 179, Suhong West Road,Suzhou Industrial Park, 215021 Suzhou, ChinaLand van productieHet land van productie staat vermeld op het productetiket (“Made in …”). Contactinformatie importeursNeem voor het vinden van uw plaatselijke importeur contact op met een van de regionale kantoren van Barcovia de contactinformatie op onze website (www. barco. com). Federal Communication Commission (FCC Statement)Dit apparaat is getest en voldoet aan de limieten voor een klasse A digitaal apparaat, conform Deel 15 van deFCC-regels. Deze beperkingen geven een redelijke bescherming tegen schadelijke storing wanneer deapparatuur wordt gebruikt in een commerciële omgeving. Dit apparaat genereert en gebruikt radiofrequenteenergie en kan die uitstralen.

Als het apparaat niet wordt geïnstalleerd en gebruikt volgens degebruiksaanwijzing kan het kwalijke storing aan radiocommunicatie veroorzaken. Gebruik van dezeBelangrijke informatie.

27R5913897NL /00 MDMX-MNAapparatuur in een woonwijk kan leiden tot schadelijke storing, in welk geval de gebruiker verantwoordelijk isvoor het op eigen kosten oplossen van eventuele storing. Wijzigingen of modificaties die niet uitdrukkelijk goedgekeurd zijn door de verantwoordelijke voor de naleving,kunnen de toelating tot het gebruik van de apparatuur nietig maken. FCC-verantwoordelijke: Barco Inc. , 3059 Premiere Parkway Suite 400, 30097 Duluth GA, Verenigde Staten,Tel: +1 678 475 8000Kennisgeving voor CanadaCAN ICES-1/NMB-15. 4 EMC-kennisgevingAlgemene informatieDit apparaat is alleen bedoeld voor gebruik in professionele zorginstellingen. Gebruik bij de installatie van het apparaat alleen de meegeleverde externe kabels en voeding of eenreserveonderdeel dat wordt geleverd door de wettelijke fabrikant.

Een andere voeding gebruiken kan leidentot een verminderd immuniteitsniveau van het apparaat. WAARSCHUWING: Gebruik deze apparatuur niet als deze zich naast of bovenop andereapparatuur bevindt, want hierdoor werkt de apparatuur mogelijk niet goed meer. Als u deapparatuur toch in dergelijke omstandigheden moet gebruiken, moet u deze en de andereapparatuur goed in de gaten houden om te zien of ze wel normaal werken. WAARSCHUWING: Als u accessoires, omzetters en kabels gebruikt die niet door de fabrikant vandeze apparatuur gespecificeerd of geleverd zijn, kunnen de elektromagnetische emissies toenemenof en kan de elektromagnetische immuniteit van deze apparatuur dalen, waardoor de apparatuurmogelijk niet goed meer werkt.

WAARSCHUWING: Draagbare RF-communicatieapparatuur (inclusief randapparatuur zoalsantennekabels en buitenantennes) mag niet op minder dan 30 cm (12 inches) van een onderdeelvan de MDMX-MNA, inclusief de door de fabrikant opgegeven kabels, gebruikt worden. Als u datwel doet kan dat een negatieve invloed hebben op de prestaties van deze apparaten.

OPGELET: Deze apparatuur is niet bedoeld voor gebruik in residentiële omgevingen en biedtmogelijk onvoldoende bescherming tegen radio-ontvangst in dergelijke omgevingen. De EMISSIE-eigenschappen van dit apparaat maken het geschikt voor gebruik in industriëleomgevingen en ziekenhuizen (CISPR 11 klasse A). Als de apparatuur wordt gebruikt in eenresidentiële omgeving (waarvoor normaliter CISPR 11 klasse B is vereist), biedt deze mogelijkonvoldoende bescherming voor radiofrequente communicatiediensten. De gebruiker zal mogelijkmaatregelen moeten nemen, zoals het verplaatsen of heroriënteren van de apparatuur. Elektromagnetische emissiesDe MDMX-MNA is bedoeld voor gebruik in de hierna beschreven elektromagnetische omgeving. De klant ofde gebruiker van de MDMX-MNA moet ervoor zorgen dat het toestel in een dergelijke omgeving wordtgebruikt. Belangrijke informatie.

Harmonische uitstootIEC 61000-3-2Klasse ASpanningsschommelingen/flikkeremissiesIEC 61000-3-3VoldoetDe MDMX-MNA behoort tot medische apparatuur van Groep 1: dit betekent dat het geen gebruik maakt vanradiofrequentie-energie in het frequentiebereik van 9 kHz tot 400 GHz die doelbewust wordt opgewekt engebruikt of alleen plaatselijk wordt gebruikt, in de vorm van elektromagnetische straling, inductieve en/ofcapacitieve koppeling, voor de behandeling van materiaal, voor inspectie-/analysedoeleinden, of voor deoverdracht van elektromagnetische energie. De MDMX-MNA voldoet aan de toepasselijke medische EMC-normen inzake emissies naar en interferentievan omringende apparatuur.

Het gebruik is onderworpen aan de volgende twee voorwaarden: (1) dit apparaatmag geen schadelijke interferentie veroorzaken en (2) dit apparaat moet elke ontvangen interferentieaanvaarden, ook interferentie die een ongewenste werking kan veroorzaken. Interferentie kan worden bepaald door de apparatuur uit en in te schakelen. Als de apparatuur schadelijke interferentie veroorzaakt voor, of last ondervindt van schadelijke interferentievan omliggende apparatuur, dient de gebruiker de interferentie te verhelpen met een of meer dan de volgendemaatregelen:• De ontvangstantenne of apparatuur anders richten of verplaatsen. • De afstand tussen de apparatuur en de ontvanger vergroten.

• De apparatuur aansluiten op een stopcontact van een andere stroomkring dan de stroomkring waarop deontvanger is aangesloten. • De hulp inroepen van een ervaren technicus. Elektromagnetische immuniteitDe MDMX-MNA is bedoeld voor gebruik in de hierna beschreven elektromagnetische omgeving. De klant ofde gebruiker van de MDMX-MNA moet ervoor zorgen dat het toestel in een dergelijke omgeving wordtgebruikt. Immuniteitstest IEC 60601-testniveausComplianceniveauAdvieselektromagnetischeomgevingElektrostatische ontlading(ESD - Electrostaticdischarge)IEC 61000-4-2± 8 kV contact± 2 kV, ± 4 kV, ± 8 kV, ± 15kV lucht± 8 kV contact± 2 kV, ± 4 kV, ± 8 kV, ± 15kV luchtDe vloer moet in hout,beton of keramischetegels uitgevoerd zijn. Alsde vloer bedekt is metsynthetisch materiaal,moet de relatievevochtigheid minstens 30%bedragen.

5 periode bij0°, 45°, 90°, 135°, 180°,225°, 270° en 315°0% restspanning voor 1periode bij 0°70% restspanninggedurende 25 perioden bij0°Spanningsonderbrekin-gen: 0% restspanningvoor 250 perioden bij 0°De kwaliteit van denetvoeding moetovereenkomen met eentypische commerciële ofziekenhuisomgeving. Alsde gebruiker van deMDMX-MNA continu moetkunnen werken tijdensstroomonderbrekingen, ishet aanbevolen dat deMDMX-MNA wordtaangedreven door eenononderbroken voeding ofeen accuMagnetisch veldnetfrequentie (50/60 Hz)IEC 61000-4-830 A/m Niet van toepassing1De magnetische veldenvan devermogensfrequentiemoeten zich op niveausbevinden die kenmerkendzijn voor een typischelocatie in een typischecommerciële ofziekenhuisomgevingGeleide RFIEC 61000-4-63 Vrms (6 Vrms in ISM-banden)150 kHz tot 80 MHz3 Vrms (6 Vrms in ISM-banden)-Gestraalde RFIEC 61000-4-33 V/m80 MHz t/m 2.

R5913897NL /00 MDMX-MNA30Testfre-quentie(MHz)Band (MHz)Service ModulatieMaximaalvermogen(W)Afstand (m)Immuniteittestniveau(V/m)820, CDMA850, LTEBand 59301720 1700 – 1990 GSM 1800,CDMA 1900,GSM 1900,DECT, LTEBand 1/3/4/25, UMTSPulsmodula-tie 217 Hz2 0.3 28184519702450 2400 – 2570 Bluetooth,WLAN,802.11 b/g/n,RFID 2450,LTE Band 7Pulsmodula-tie 217 Hz2 0.3 285240 5100 – 5800 W LAN802.11 a/nPulsmodula-tie 217 Hz0.2 0.3 9550057855.5 Verklaring van symbolenSymbolen op het apparaatOp het apparaat of op de voeding kunt u volgende symbolen vinden (onvolledige lijst):Geeft aan dat de apparatuur voldoet aan de eisen van de relevante EG-richtlijnen/voorschriftenGeeft aan dat de apparatuur voldoet aan deel 15 van de FCC-voorschriften (klasse Aof klasse B).Geeft aan dat het apparaat goedgekeurd is overeenkomstig de UL-voorschriftenGeeft aan dat het apparaat goedgekeurd is overeenkomstig de UL-voorschriften voorCanada en de Verenigde StatenE352529Geeft aan dat het apparaat goedgekeurd is overeenkomstig de UL-voorschriften voorCanada en de Verenigde StatenGeeft aan dat het apparaat goedgekeurd is overeenkomstig de UL Demko-voorschriften.Geeft aan dat het apparaat goedgekeurd is overeenkomstig de CCC-voorschriften.Belangrijke informatie

31R5913897NL /00 MDMX-MNAGeeft aan dat het apparaat goedgekeurd is overeenkomstig de VCCI-voorschriften.Geeft aan dat het apparaat goedgekeurd is overeenkomstig de KC-voorschriften.Geeft aan dat het apparaat goedgekeurd is overeenkomstig de PSE-voorschriften.Geeft aan dat het apparaat is goedgekeurd volgens de EAC-voorschriften.Waarschuwing: De federale wetgeving (Verenigde Staten van Amerika) beperkt ditapparaat tot verkoop door of op bestelling van een gelicentieerde zorgverlener.Geeft de USB-connectoren op het apparaat aan.Geeft de DisplayPort-connectoren op het apparaat aan.Geeft de wettelijke fabrikant aan.Geeft de productiedatum aan.yyxxGeeft de temperatuurbeperkingen aan2om het apparaat binnen de specificaties telaten werken.MDGeeft aan dat dit een medisch apparaat is.SNGeeft het serienummer van het apparaat aan.REFGeeft het onderdeelnummer en het catalogusnummer van het apparaat aan.UDIGeeft de unieke identificatie van het apparaat aan.Waarschuwing: gevaarlijke spanningBelangrijke informatie2.

R5913897NL /00 MDMX-MNA32OpgeletRaadpleeg de gebruiksinstructies.eIFU indicatorRaadpleeg de gebruiksinstructies op het websiteadres dat als eIFU-indicatoropgegeven is.Geeft aan dat het apparaat niet mag worden weggegooid met het afval, maar moetworden gerecycled overeenkomstig de Europese AEEA-richtlijn (Afval van Elektrischeen Elektronische Apparaten).Geeft gelijkstroom (DC) aan.Geef wisselstroom (AC) aan.Stand-byEquipotentialiteitofBeschermende aardingSymbolen op de doosOp de doos van het apparaat kunt u volgende symbolen vinden (onvolledige lijst):Geeft een apparaat aan dat defect of beschadigd kan raken indien niet op de juistemanier behandeld bij bewaring.Geeft een apparaat aan dat tegen vocht moet worden beschermd bij bewaring.Geeft de opslagrichting van de doos aan.

De doos moet worden getransporteerd,behandeld en bewaard op een dergelijke manier dat de pijlen altijd omhoog wijzen.15nofnGeeft het maximale aantal identieke dozen aan dat op elkaar mag worden gestapeld,waarbij "n" het maximale aantal is.xx-yy Kgofxx-yyxx-yyGeeft het gewicht van de doos aan met de mededeling dat ze door twee personengedragen moet worden.Geeft aan dat de doos niet met een mes, een schaar of een ander scherp voorwerpmag worden opengesneden.Belangrijke informatie

33R5913897NL /00 MDMX-MNA-20 °C+60 °CxxyyGeeft het temperatuurbereik aan3waaraan het apparaat veilig kan wordenblootgesteld bij bewaring. 85 %5 %xyyGeeft het bereik voor atmosferische3waaraan het apparaat veilig kan wordenblootgesteld bij bewaring. 106 kPa50 kPaxxyyyGeeft het bereik voor atmosferische3druk aan waaraan het apparaat veilig kan wordenblootgesteld bij bewaring. 5. 6 Juridische disclaimerDisclaimermeldingHoewel we alles in het werk hebben gesteld om de technische nauwkeurigheid van dit document teverzekeren, kunnen we niet aansprakelijk worden gesteld voor eventuele fouten. Wij streven ernaar u een zonauwkeurig en nuttig mogelijke documentatie te bezorgen; als u fouten vaststelt, kunt u ons dit gerust latenweten. Barco-softwareproducten zijn het eigendom van Barco. Ze worden onder auteursrecht verdeeld door BarcoNV of Barco, Inc.

, en enkel voor gebruik overeenkomstig de specifieke voorwaarden van een software-licentieovereenkomst tussen Barco NV of Barco Inc. en de licentienemer. Geen enkel ander gebruik,vermenigvuldiging of bekendmaking van een Barco-softwareproduct is in gelijk welke vorm toegestaan. De specificaties van Barco-producten kunnen zonder voorafgaande kennisgeving worden gewijzigd. HandelsmerkenAlle handelsmerken en gedeponeerde handelsmerken zijn het eigendom van hun respectieve eigenaars. Auteursrechtelijke verklaringDit document is beschermd door het auteursrecht. Alle rechten voorbehouden.

Heb je hulp nodig?

Als je hulp nodig hebt met Barco MDMX-25500 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden