Suntec Heat Tower PTC 2000 OSC Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Suntec Heat Tower PTC 2000 OSC (81 pagina's) in de categorie Kachel. Deze handleiding was nuttig voor 14 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.1 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
81
Downloads
1.453
Product specificaties
| Merk: | Suntec |
| Categorie: | Kachel |
| Model: | Heat Tower PTC 2000 OSC |
| Kleur van het product: | Zilver |
| Aantal vermogenniveau's: | 2 |
| Ingebouwd display: | Nee |
| Warmtebron: | Electrisch |
| Breedte: | 220 mm |
| Diepte: | 230 mm |
| Hoogte: | 770 mm |
| Geschikt voor ruimtes tot: | 15 m² |
| Geschikt voor: | Binnen |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Verwarmingsvermogen: | 2000 W |
| Verwarming power (min): | 1000 W |
| Zomer-ventilatie: | Ja |
| Auto oscillatie: | Ja |
| Oscillatie bereik: | 90 ° |
Handleiding Kachel Suntec
2 Mei 2023
26 April 2023
23 Maart 2023
9 Maart 2023
Handleiding Kachel
Nieuwste handleidingen voor Kachel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026