Suntec Heat Safe compact 600 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Suntec Heat Safe compact 600 (117 pagina's) in de categorie Kachel. Deze handleiding was nuttig voor 48 mensen en is beoordeeld door 5 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
117
Downloads
1.189
Product specificaties
| Merk: | Suntec |
| Categorie: | Kachel |
| Model: | Heat Safe compact 600 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Gewicht: | 4200 g |
| Breedte: | 260 mm |
| Diepte: | 180 mm |
| Hoogte: | 380 mm |
| Soort: | Radiator |
| Indicatielampje: | Ja |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Verwarmingsvermogen: | 1500 W |
| Plaatsingsopties: | Vloer |
| Verwarming power (min): | 600 W |
Handleiding Kachel Suntec
26 April 2023
23 Maart 2023
9 Maart 2023
Handleiding Kachel
Nieuwste handleidingen voor Kachel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026