Suntec Heat Cannon 3300 Handleiding PDF Downloaden
Download hier de handleiding in het Nederlands voor Suntec Heat Cannon 3300 (16 pagina's) in de categorie Kachel. Deze handleiding was nuttig voor 60 mensen en is beoordeeld door 6 gebruikers met een gemiddelde van 4.9 sterren. Klik op download om het te downloaden of op lees online om onze simultane lezer te openen.
Download-informatie
Bestandsformaat
PDF
Bestandsgrootte
0.0 MB
Aantal pagina's
16
Downloads
1.645
Product specificaties
| Merk: | Suntec |
| Categorie: | Kachel |
| Model: | Heat Cannon 3300 |
| Kleur van het product: | Zwart |
| Aantal vermogenniveau's: | 3 |
| Warmtebron: | Electrisch |
| Gewicht: | 5500 g |
| Breedte: | 250 mm |
| Diepte: | 250 mm |
| Hoogte: | 410 mm |
| Snoerlengte: | 1.8 m |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Verwarmingsvermogen: | 3300 W |
| Plaatsingsopties: | Vloer |
| Verwarming power (min): | 400 W |
Handleiding Kachel Suntec
2 Mei 2023
26 April 2023
9 Maart 2023
Handleiding Kachel
Nieuwste handleidingen voor Kachel
19 Mei 2026
19 Mei 2026
19 Mei 2026
18 Mei 2026
18 Mei 2026