Sonnenkonig Bee Handleiding
Sonnenkonig Heater Bee
Bekijk gratis de handleiding van Sonnenkonig Bee (52 pagina’s), behorend tot de categorie Heater. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 36 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Sonnenkonig Bee of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/52

BEE
KERAMIK HEIZLÜFTER
Bedienungsanleitung
Artikel-Nr. BEE weiss: 20100901
Artikel-Nr. BEE schwarz: 20100911
Artikel-Nr. BEE pink: 20100991
Dieses Produkt ist nur für gut isolierte Räume oder den gelegentlichen Gebrauch geeignet.
Product specificaties
| Merk: | Sonnenkonig |
| Categorie: | Heater |
| Model: | Bee |
| Kleur van het product: | Wit |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 560 g |
| Breedte: | 140 mm |
| Diepte: | 128 mm |
| Hoogte: | 150 mm |
| Soort: | Ventilator elektrisch verwarmingstoestel |
| Automatisch uitschakelen: | Ja |
| Geschikt voor: | Binnen |
| Temperatuur (max): | 55 °C |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Timerduur (maximum): | 4 uur |
| Geluidsniveau ventilatie (max): | 32 dB |
| Verwarmingsvermogen: | 400 W |
| Plaatsingsopties: | Tafel |
| Verwarmingselement type: | Keramisch |
| Anti-tilt-bescherming: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Sonnenkonig Bee stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Heater Sonnenkonig
6 Maart 2026
4 Maart 2026
20 December 2025
19 December 2025
18 Oktober 2025
14 Augustus 2025
14 Augustus 2025
14 Augustus 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026