Sonnenkonig FRESCO 1000 Handleiding
Sonnenkonig Heater FRESCO 1000
Bekijk gratis de handleiding van Sonnenkonig FRESCO 1000 (28 pagina’s), behorend tot de categorie Heater. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 60 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Sonnenkonig FRESCO 1000 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/28

FRESCO 1000 / 1200
Mobile Klimageräte
Bedienungsanleitung
Product specificaties
| Merk: | Sonnenkonig |
| Categorie: | Heater |
| Model: | FRESCO 1000 |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Black, White |
| Aantal vermogenniveau's: | 3 |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Nee |
| Warmtebron: | Electrisch |
| Gewicht: | 29000 g |
| Breedte: | 790 mm |
| Diepte: | 550 mm |
| Hoogte: | 350 mm |
| Soort: | Ventilator elektrisch verwarmingstoestel |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Beeldscherm: | LCD |
| Indicatielampje: | Ja |
| Geschikt voor: | Binnen |
| Instelbare thermostaat: | Ja |
| Power LED: | Ja |
| Op afstand bedienbaar: | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Draagbaar: | Ja |
| Geschikt voor ruimtevolume tot: | 50 m³ |
| Timerduur (maximum): | 24 uur |
| Geluidsniveau ventilatie (max): | 51 dB |
| Verwarmingsvermogen: | 1153 W |
| Plaatsingsopties: | Vloer |
| Verwarming power (min): | 967 W |
| Zomer-ventilatie: | Ja |
| Anti-stof filter: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Sonnenkonig FRESCO 1000 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Heater Sonnenkonig
6 Maart 2026
4 Maart 2026
20 December 2025
19 December 2025
18 Oktober 2025
14 Augustus 2025
14 Augustus 2025
14 Augustus 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026