Sonnenkonig Vidro 1000 Handleiding
Sonnenkonig Heater Vidro 1000
Bekijk gratis de handleiding van Sonnenkonig Vidro 1000 (56 pagina’s), behorend tot de categorie Heater. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 50 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Sonnenkonig Vidro 1000 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/56

VIDRO 1000-2000
KONVEKTOR
Bedienungsanleitung
Dieses Produkt ist nur für gut isolierte Räume oder den gelegentlichen Gebrauch geeignet.
Artikel-Nr. VIDRO 1000: 20110102
Artikel-Nr. VIDRO 2000: 20110202
Product specificaties
| Merk: | Sonnenkonig |
| Categorie: | Heater |
| Model: | Vidro 1000 |
| Soort bediening: | Touch, Wireless |
| Kleur van het product: | Wit |
| Timer: | Ja |
| Gewicht: | 5800 g |
| Breedte: | 515 mm |
| Diepte: | 185 mm |
| Hoogte: | 570 mm |
| Soort: | Ventilator elektrisch verwarmingstoestel |
| Internationale veiligheidscode (IP): | IP24 |
| Geschikt voor: | Binnen |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| Afstandsbediening inbegrepen: | Ja |
| Timerduur (maximum): | 24 uur |
| Verwarmingsvermogen: | 1000 W |
| Plaatsingsopties: | Floor, Wall |
| Anti-tilt-bescherming: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Sonnenkonig Vidro 1000 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Heater Sonnenkonig
6 Maart 2026
4 Maart 2026
20 December 2025
19 December 2025
18 Oktober 2025
14 Augustus 2025
14 Augustus 2025
14 Augustus 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026