Sonnenkonig Mala Handleiding
Sonnenkonig Heater Mala
Bekijk gratis de handleiding van Sonnenkonig Mala (36 pagina’s), behorend tot de categorie Heater. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 50 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 2 reviews. Heb je een vraag over Sonnenkonig Mala of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/36

MALA
ELEKTROKAMIN
Bedienungsanleitung
Artikel-Nr. MALA schwarz:21100511
Artikel-Nr. MALA weiss: 21100401
Dieses Produkt ist nur für gut isolierte Räume oder den gelegentlichen Gebrauch geeignet.
Product specificaties
| Merk: | Sonnenkonig |
| Categorie: | Heater |
| Model: | Mala |
| Kleur van het product: | Wit |
| Aantal vermogenniveau's: | 2 |
| Gewicht: | 2400 g |
| Breedte: | 180 mm |
| Diepte: | 350 mm |
| Hoogte: | 305 mm |
| Gewicht verpakking: | 2800 g |
| Breedte verpakking: | 220 mm |
| Diepte verpakking: | 395 mm |
| Hoogte verpakking: | 325 mm |
| Geschikt voor: | Binnen |
| Instelbare thermostaat: | Nee |
| Oververhittingsbeveiliging: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 230 V |
| Geschikt voor ruimtevolume tot: | 70 m³ |
| Geluidsniveau ventilatie (max): | 50 dB |
| Verwarmingsvermogen: | 1500 W |
| Plaatsingsopties: | Vloer |
| Verwarming power (min): | 750 W |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Sonnenkonig Mala stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Heater Sonnenkonig
6 Maart 2026
4 Maart 2026
20 December 2025
19 December 2025
18 Oktober 2025
14 Augustus 2025
14 Augustus 2025
14 Augustus 2025
5 Juli 2025
4 Juli 2025
Handleiding Heater
Nieuwste handleidingen voor Heater
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
25 Mei 2026
22 Mei 2026
20 Mei 2026