Smeg SCB60MX9 Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur SCB60MX9
Bekijk gratis de handleiding van Smeg SCB60MX9 (50 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 74 mensen en kreeg gemiddeld 4.6 sterren uit 3 reviews. Heb je een vraag over Smeg SCB60MX9 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/50

Table of contents
3
EN
1 Instructions4
1.1General safety instructions4
1.2Manufacturer liability8
1.3Appliance purpose9
1.4Identification plate9
1.5This user manual9
1.6 Disposal9
1.7How to read the user manual10
2 Description11
2.1General Description11
2.2Cooking hob12
2.3Control panel12
2.4Other parts13
2.5Available accessories14
3 Use15
3.1 Instructions15
3.2Using the accessories17
3.3Using the hob18
3.4Using the oven19
3.5Programmer clock21
3.6Using the storage compartment24
3.7Cooking advice25
4Cleaning and maintenance28
4.1 Instructions28
4.2Cleaning the surfaces28
4.3Cleaning the hob29
4.4Cleaning the door31
4.5Cleaning the oven cavity33
4.6Extraordinary maintenance35
5 Installation37
5.1Gas connection (not valid for the UK)37
5.2Adaptation to different types of gas40
5.3 Positioning45
5.4Electrical connection51
5.5Instructions for the installer52
We advise you to read this manual carefully, as it contains all the instructions for maintaining
the appliance’s aesthetic and functional qualities.
For further information on the product: www.smeg.com
ORIGINAL INSTRUCTIONS
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | SCB60MX9 |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Vermogen grill: | 1700 W |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Timer: | Ja |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 840 mm |
| Grill: | Ja |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Convectie koken: | Ja |
| Soort materiaal (bovenkant): | Roestvrijstaal |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 1750 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 3500 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 1000 W |
| Aantal branders/kookzones: | 4 zone(s) |
| Type kookplaat: | Gaskookplaat |
| Electronische ontsteking: | Ja |
| Type brander/kookzone 1: | Klein |
| Type brander/kookzone 2: | Medium |
| Type brander/kookzone 3: | Groot |
| Totale binnen capaciteit (ovens): | 79 l |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Aantal ovens: | 1 |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Aantal gaspitten: | 4 zone(s) |
| Aangesloten lading (gas): | 8000 W |
| Energieverbruik (conventioneel): | 0.83 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | 0.74 kWu |
| Totaal vermogen van de oven: | 2200 W |
| Netto capaciteit oven: | 79 l |
| Thermostaatbereik oven: | 40 - 260 °C |
| Type timer: | Digitaal |
| Hittesensor bescherming: | Ja |
| Brutocapaciteit oven: | 79 l |
| Aantal ovenroosters: | 1 |
| Aantal schappen: | 1 schappen |
| Oven vermogen: | 2200 W |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg SCB60MX9 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026