Smeg SCB92MX8 Handleiding
Smeg Overige keukenapparatuur SCB92MX8
Bekijk gratis de handleiding van Smeg SCB92MX8 (60 pagina’s), behorend tot de categorie Overige keukenapparatuur. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 30 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 7 reviews. Heb je een vraag over Smeg SCB92MX8 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/60

Contents
3
EN
1 Instructions4
1.1General safety instructions4
1.2Manufacturer liability9
1.3Appliance purpose9
1.4Identification plate10
1.5This user manual10
1.6 Disposal10
1.7How to read the user manual11
2 Description12
2.1General Description12
2.2Cooking hob14
2.3Control panel14
2.4Other parts15
2.5Available accessories16
3 Use19
3.1To save energy21
3.2Using the accessories21
3.3Using the hob22
3.4Using the storage compartment23
3.5Using the ovens24
3.6Programmer clock29
4Cleaning and maintenance35
4.1Cleaning the surfaces35
4.2Cleaning the hob36
4.3Cleaning the door37
4.4Cleaning the oven cavities39
4.5Vapor Clean (on some models only)41
4.6Pyrolytic (on some models only)43
4.7Extraordinary maintenance45
5 Installation47
5.1Gas connection47
5.2Adaptation to different types of gas50
5.3 Positioning55
5.4Electrical connection60
5.5Instructions for the installer62
We advise you to read this manual carefully, as it contains all the instructions for maintaining
the appliance’s aesthetic and functional qualities.
For further information on the product: www.smeg.com
ORIGINAL INSTRUCTIONS
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Overige keukenapparatuur |
| Model: | SCB92MX8 |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Vermogen grill: | 2700 W |
| Kleur van het product: | Roestvrijstaal |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Gewicht: | 78900 g |
| Breedte: | 900 mm |
| Diepte: | 600 mm |
| Hoogte: | 900 mm |
| Grill: | Ja |
| Snoerlengte: | 1.2 m |
| Energie-efficiëntieklasse: | A |
| Gewicht verpakking: | 88700 g |
| Breedte verpakking: | 960 mm |
| Diepte verpakking: | 670 mm |
| Hoogte verpakking: | 860 mm |
| Verlichting binnenin: | Ja |
| Convectie koken: | Ja |
| Ontdooifunctie: | Nee |
| Aantal lampen: | 1 lampen |
| Soort lamp: | Halogeen |
| Vermogen brander/kookzone 2: | 1800 W |
| Vermogen brander/kookzone 3: | 3500 W |
| Vermogen brander/kookzone 1: | 3000 W |
| Aantal branders/kookzones: | 5 zone(s) |
| Type kookplaat: | Gaskookplaat |
| Electronische ontsteking: | Ja |
| Voedingsbron oven: | Electrisch |
| Aantal ovens: | 2 |
| Aantal automatische programma's: | 8 |
| Aantal gaspitten: | 5 zone(s) |
| Controle positie: | Voorkant |
| Aangesloten lading (elektrisch): | 5200 W |
| Plankmateriaal: | Chroom |
| Soort reiniging: | Stoom |
| Stroom: | 23 A |
| Aangesloten lading (gas): | 11400 W |
| Verwijderbare oven deur: | Ja |
| Hoeveelheid glazendeur panelen: | 3 |
| Energieverbruik (conventioneel): | 0.99 kWu |
| Energieverbruik (geforceerde convectie): | 0.8 kWu |
| Koken: | Ja |
| Grootte oven: | Groot |
| Netto capaciteit oven: | 70 l |
| Boven- en onderverwarming: | Ja |
| Thermostaatbereik oven: | 50 - 260 °C |
| Bakplaat afmetingen: | Ja |
| Zelfreinigend: | Ja |
| Onderverwarming: | Ja |
| Bovenverwarming: | Ja |
| Uitneembaar deurglas: | Ja |
| Materiaal pannensteun: | Gietijzer |
| Verstelbare voeten: | Ja |
| Land van herkomst: | Italië |
| Ovenpositie: | Links |
| Brutocapaciteit oven: | 79 l |
| Aantal schappen: | 5 schappen |
| Aantal bakplaten: | 2 |
| Bakblik 1 diepte: | 20 mm |
| Opslag compartiment: | Ja |
| Inclusief netsnoer: | Nee |
| Vermogen brander/kookzone 4: | 1800 W |
| Voedingsbron brander/kookzone 1: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 2: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 3: | Gas |
| Voedingsbron brander/kookzone 4: | Gas |
| Inclusief grilrooster: | Ja |
| ECO mode: | Ja |
| Positie brander/kookzone 1: | Links voor |
| Positie brander/kookzone 2: | Links achter |
| Positie brander/kookzone 3: | Centraal |
| Positie brander/kookzone 4: | Rechts achter |
| Oven 2 netto capaciteit: | 35 l |
| Klaar alarm: | Ja |
| Bakblik 2 diepte: | 40 mm |
| Oven 2 afmetingen: | Klein |
| Oven 2 voedingsbron: | Electrisch |
| Oven 2 grill: | Ja |
| Oven 2 energieverbruik (traditioneel): | 0.74 kWu |
| Deuropening oven: | Deur naar beneden klappen |
| Inwendige coating: | Emaille |
| Positie opbergcompartiment: | Bodem |
| Oventimer: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 415 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Type product: | Vrijstaand fornuis |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Binnenmaten oven (b x d x h): | 444 x 425 x 360 mm |
| Materiaal ovendeur: | Glas |
| Oven 2 convectiekoken: | Ja |
| Grillplaat: | Ja |
| Voedingsbron brander/kookzone 5: | Gas |
| Positie brander/kookzone 5: | Rechts voor |
| Vermogen brander/kookzone 5: | 1000 W |
| Interne coating oven: | Emaille |
| Boven, onder, ventilator + convectie (turbo-modus): | Ja |
| Oven 2 aantal glazen deurpanelen: | 3 |
| Oven 2 aantal planken: | 4 schappen |
| Oven 2 binnenlicht: | Ja |
| Oven 2 bovenwarmte: | Ja |
| Oven 2 boven- en onderverwarming: | Ja |
| Oven 2 onderwarmte: | Ja |
| Oven 2 materiaal deur: | Glas |
| Oven 2 positie: | Rechts |
| Oven 2 energie-efficiëntieklasse: | A |
| Oven 2 brutocapaciteit: | 36 l |
| Oven 2 binnenafmetingen (B x D x H): | 206 x 418 x 311 mm |
| Chemische belasting (Zweden): | Ja |
| Telescopische planken: | Ja |
| Verlaging chemische belasting (Zweden): | 50 |
| Oven 2 thermostaatbereik: | 50 - 245 °C |
| Oven 2 uitneembaar deurglas: | Ja |
| Uitneembare oven 2 deur: | Ja |
| Oven 2 ovenroostermateriaal: | Chroom |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg SCB92MX8 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Overige keukenapparatuur Smeg
15 Juni 2025
4 April 2025
1 April 2025
7 Mei 2024
7 Mei 2024
27 Maart 2024
2 Juli 2023
11 Juni 2023
29 Mei 2023
10 Mei 2023
Handleiding Overige keukenapparatuur
Nieuwste handleidingen voor Overige keukenapparatuur
25 Mei 2026
13 Mei 2026
13 Mei 2026
10 Mei 2026
8 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
5 Mei 2026
4 Mei 2026
4 Mei 2026