Smeg SMF03 Handleiding
Smeg Staafmixer SMF03
Bekijk gratis de handleiding van Smeg SMF03 (26 pagina’s), behorend tot de categorie Staafmixer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 15 mensen en kreeg gemiddeld 4.3 sterren uit 5 reviews. Heb je een vraag over Smeg SMF03 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/26

Geachte klant,
we danken u voor het aanschaffen van de keukenmachine uit het assortiment “jaren 50”
van Smeg.
Door voor een van onze producten te kiezen, heeft u gekozen voor een apparaat dat
iconische stijl, innovatief technologisch ontwerp en aandacht voor details samenbrengt.
Dit apparaat kunt u uitstekend combineren met andere producten van Smeg. U kunt het
echter ook alleen gebruiken om uw keuken van een stijlvol tintje te voorzien.
We hopen dat u volop van uw nieuwe huishoudelijke apparaat zult genieten.
Voor meer informatie over dit product: www.smeg50style.com of www.smeg.com.
Model SMF02 - SMF03 - SMF13
Keukenmachine
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Staafmixer |
| Model: | SMF03 |
| Soort bediening: | Hefboom |
| Kleur van het product: | Crème |
| Gewicht: | 9180 g |
| Breedte: | 405 mm |
| Diepte: | 221 mm |
| Hoogte: | 378 mm |
| Snoerlengte: | 1 m |
| Gewicht verpakking: | 11600 g |
| Breedte verpakking: | 415 mm |
| Diepte verpakking: | 255 mm |
| Hoogte verpakking: | 460 mm |
| Soort: | Staande mixer |
| Materiaal behuizing: | Aluminium |
| Aantal snelheden: | 10 |
| Uitneembare bak: | Ja |
| Vermogen: | 800 W |
| Inhoud bak/kan: | 4.8 l |
| Variable snelheid: | Ja |
| Land van herkomst: | China |
| Anti-slip voetjes: | Ja |
| Bowl materiaal: | Roestvrijstaal |
| Turboknop: | Nee |
| Garde: | Ja |
| Planeetomwenteling: | Ja |
| Kloppers: | Ja |
| Mixer functies: | Knead,Mixing |
| Meegeleverde kom: | Ja |
| Overbelastingsprotectie: | Ja |
| Deeghaken: | Ja |
| Ingebouwde veiligheidsslot: | Ja |
| Pallet brutogewicht: | 349800 g |
| Producten per pallet: | 28 stuk(s) |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type motor: | Directe drive |
| Producten per palletlaag: | 7 stuk(s) |
| Lagen per pallet: | 4 stuk(s) |
| Nettogewicht pallet: | 257040 g |
| Pallet nettobreedte: | 800 mm |
| Pallet nettodiepte: | 1200 mm |
| Pallet nettohoogte: | 1970 mm |
| GTIN-nummer pallet (EAN/UPC): | 8017709269159 |
| Chemische belasting (Zweden): | Nee |
| Spatbescherming: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg SMF03 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Staafmixer Smeg
7 Mei 2024
28 December 2023
1 Augustus 2023
23 April 2023
29 Maart 2023
18 Februari 2023
17 Februari 2023
25 December 2022
19 November 2022
Handleiding Staafmixer
Nieuwste handleidingen voor Staafmixer
27 Mei 2026
20 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
4 Mei 2026
27 April 2026
26 April 2026