Smeg HBF02WHEU Handleiding
Smeg Staafmixer HBF02WHEU
Bekijk gratis de handleiding van Smeg HBF02WHEU (15 pagina’s), behorend tot de categorie Staafmixer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 48 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Smeg HBF02WHEU of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/15

MANUALE D’USO
IT
FRULLATORE AD IMMERSIONE
INSTRUCTION MANUAL
EN
HAND BLENDER
MANUEL D’UTILISATION
FR
MIXEUR À IMMERSION
BEDIENUNGSHANDBUCH
DE
STABMIXER
GEBRUIKSAANWIJZING
NL
STAAFMIXER
MANUAL DE USO
ES
BATIDORA DE MANO
MANUAL DE UTILIZAÇÃO
PT
VARINHA MÁGICA
BRUKSANVISNING
SV
STAVMIXER
РУКОВОДСТВО ПО ЭКСПЛУАТАЦИИ
RU
ПОГРУЖНОЙ БЛЕНДЕРР
BRUGERVEJLEDNING
DA
STAVBLENDER
INSTRUKCJA OBSŁUGI
PL
BLENDER RĘCZNY
KÄYTTÖOPAS
FI
SAUVASEKOITIN
BRUKSANVISNING
NO
STAVMIKSER
AR
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Staafmixer |
| Model: | HBF02WHEU |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Wit |
| Gewicht: | 2100 g |
| Breedte: | 65 mm |
| Diepte: | 65 mm |
| Hoogte: | 414 mm |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Gewicht verpakking: | 3850 g |
| Breedte verpakking: | 347 mm |
| Diepte verpakking: | 195 mm |
| Hoogte verpakking: | 442 mm |
| Soort: | Staafmixer |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Makkelijk schoon te maken: | Ja |
| Aantal snelheden: | 4 |
| Stroombron: | AC |
| Vermogen: | 700 W |
| Inhoud bak/kan: | - l |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Land van herkomst: | China |
| Soft grip: | Ja |
| Roestvrijstalen mes: | Ja |
| Ergonomische grip: | Ja |
| Verwijderbare mesunit: | Ja |
| Turboknop: | Ja |
| Snelheidsregelaar type: | Trede |
| Garde: | Ja |
| Materiaal mes: | Roestvrijstaal |
| Aantal kopjes: | 1 stuk(s) |
| Materiaal steel: | Roestvrijstaal |
| Fijnsnijder: | Ja |
| Rotatiesnelheid ( max): | 14850 RPM |
| Eenvoudig te demonteren: | Ja |
| Materiaal kommen: | Tritan |
| Rotatiesnelheid ( min): | 8150 RPM |
| Kan: | Ja |
| Materiaal van het handvat: | Kunststof |
| Verwijderbaar mes: | Ja |
| Capaciteit kruik: | 1.4 l |
| Mix kop met tuit: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Pureeraccessoire: | Ja |
| Chemische belasting (Zweden): | Nee |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg HBF02WHEU stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Staafmixer Smeg
7 Mei 2024
28 December 2023
1 Augustus 2023
23 April 2023
29 Maart 2023
18 Februari 2023
17 Februari 2023
25 December 2022
19 November 2022
Handleiding Staafmixer
Nieuwste handleidingen voor Staafmixer
27 Mei 2026
20 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
4 Mei 2026
27 April 2026
26 April 2026