Smeg SMF01 Handleiding
Smeg Staafmixer SMF01
Bekijk gratis de handleiding van Smeg SMF01 (27 pagina’s), behorend tot de categorie Staafmixer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 91 mensen en kreeg gemiddeld 4.4 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Smeg SMF01 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/27

ITENITENFRFR
MANUALE D’USO
IMPASTATRICE
INSTRUCTION MANUAL
STAND MIXER
MANUEL D’UTILISATION
ROBOT PÂTISSIER
GEBRAUCHSANWEISUNG
KÜCHENMASCHINE
GEBRUIKSAANWIJZING
KEUKENMACHINE
MANUAL DE USO
AMASADORA
MANUAL DE UTILIZAÇÃO
BATEDEIRA
BRUKSANVISNING
KÖKSASSISTENT
BRUGERVEJLEDNING
RØREMASKINE
ELPTPL
INSTRUKCJA UŻYTKOWNIKA
MIKSER
NLNLSVSVPTPTESESDEDEELDA
РУКОВОДСТВО ПО ЭКСПЛУАТАЦИИ
УСТРОЙСТВО ДЛЯ ЗАМЕШИВАНИЯ ТЕСТА
RU
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Staafmixer |
| Model: | SMF01 |
| Kleur van het product: | Crème |
| Gewicht: | 9500 g |
| Breedte: | 221 mm |
| Diepte: | 402 mm |
| Hoogte: | 378 mm |
| Snoerlengte: | 1 m |
| Soort: | Staande mixer |
| Gebruikershandleiding: | Ja |
| Aantal snelheden: | 10 |
| Vermogen: | 800 W |
| Inhoud bak/kan: | 4.8 l |
| Variable snelheid: | Ja |
| Anti-slip voetjes: | Ja |
| Materiaal: | Aluminium, Stainless steel, Zinc steel |
| Bowl materiaal: | Roestvrijstaal |
| Turboknop: | Nee |
| Garde: | Ja |
| Pulse function: | Nee |
| Afneembare standaard: | Nee |
| Kloppers: | Ja |
| Meegeleverde kom: | Ja |
| Overbelastingsprotectie: | Ja |
| Deeghaken: | Ja |
| Ingebouwde veiligheidsslot: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg SMF01 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Staafmixer Smeg
7 Mei 2024
28 December 2023
1 Augustus 2023
23 April 2023
29 Maart 2023
18 Februari 2023
17 Februari 2023
25 December 2022
19 November 2022
Handleiding Staafmixer
Nieuwste handleidingen voor Staafmixer
27 Mei 2026
20 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
4 Mei 2026
27 April 2026
26 April 2026