Smeg HBF22 Handleiding
Smeg Staafmixer HBF22
Bekijk gratis de handleiding van Smeg HBF22 (68 pagina’s), behorend tot de categorie Staafmixer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 62 mensen en kreeg gemiddeld 4.5 sterren uit 4 reviews. Heb je een vraag over Smeg HBF22 of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/68

Geachte klant,
we danken u dat de staafmixer uit het assortiment “jaren 50” van Smeg heeft gekocht.
Door voor een van onze producten te kiezen, heeft u gekozen voor een apparaat dat
iconische stijl, innovatief technologisch ontwerp en aandacht voor details samenbrengt.
Dit apparaat kunt u uitstekend combineren met andere producten van Smeg. U kunt het
echter ook alleen gebruiken om uw keuken van een stijlvol tintje te voorzien.
We hopen dat u volop van uw nieuwe huishoudelijke apparaat zult genieten.
Raadpleeg de website voor verdere informatie over dit product: www.smeg.com of
www.smeg50style.com.
Model HBF02
Staafmixer + accessoires
220-240 V~ 50/60 Hz 700 W
SMEG S.P.A. Via Leonardo da Vinci, 4 – 42016 Guastalla (RE) – Italia
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Staafmixer |
| Model: | HBF22 |
| Soort bediening: | Knoppen |
| Kleur van het product: | Blue, Chrome, Grey |
| Gewicht: | 2100 g |
| Breedte: | 65 mm |
| Diepte: | 65 mm |
| Hoogte: | 413 mm |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Gewicht verpakking: | 3850 g |
| Breedte verpakking: | 347 mm |
| Diepte verpakking: | 195 mm |
| Hoogte verpakking: | 442 mm |
| Soort: | Staafmixer |
| Materiaal behuizing: | Kunststof |
| Stroombron: | AC |
| Uitneembare bak: | Ja |
| Vermogen: | 700 W |
| Inhoud bak/kan: | - l |
| Aan/uitschakelaar: | Ja |
| Soft grip: | Ja |
| Verwijderbare mesunit: | Ja |
| Turboknop: | Ja |
| Garde: | Ja |
| Materiaal mes: | Roestvrijstaal |
| Fijnsnijder: | Ja |
| Rotatiesnelheid ( max): | 14850 RPM |
| Rotatiesnelheid ( min): | 8150 RPM |
| Materiaal van het handvat: | Kunststof |
| Afneembaar deksel: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50/60 Hz |
| Aantal messen: | 2 |
| Beker: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg HBF22 stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Staafmixer Smeg
7 Mei 2024
28 December 2023
1 Augustus 2023
23 April 2023
29 Maart 2023
18 Februari 2023
17 Februari 2023
25 December 2022
19 November 2022
Handleiding Staafmixer
Nieuwste handleidingen voor Staafmixer
27 Mei 2026
20 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
4 Mei 2026
27 April 2026
26 April 2026