Smeg SMF43RDEU Handleiding
Smeg Staafmixer SMF43RDEU
Bekijk gratis de handleiding van Smeg SMF43RDEU (55 pagina’s), behorend tot de categorie Staafmixer. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 28 mensen en kreeg gemiddeld 4.8 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Smeg SMF43RDEU of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/55

Smeg Belgium - Industriezone Puurs 560 - Schoonmansveld 12 - 2870 Puurs-Sint-Amands
SMF43RDEU
SMF43RDEU
SMF43RDEU
SMF43RDEUSMF43RDEU
Keukenrobot, 800 W, Rood, 50's Style
PRODUCT IDENTITEIT
PRODUCT IDENTITEIT
PRODUCT IDENTITEIT
PRODUCT IDENTITEITPRODUCT IDENTITEIT
TYPE
TYPE
TYPE
TYPETYPE
Categorie: Culinaire bereidingen • Product familie: Keukenrobot • Type: Stand Mixer Full Color • Vermogen: 800 W • Code EAN:
8017709291624
DESIGN
DESIGN
DESIGN
DESIGNDESIGN
Kleur: Rood • Afwerking: Glanzend • Design: 50's Style • Kleur frontbescherming: Chroom • Materiaal frontbescherming:
Kunststof • Materiaal lichaam: Drukgegoten aluminium • Kleur voet: Rood • Materiaal voet: Gegoten aluminium • Materiaal
mengkom: Inox
PROGRAMMA'S / FUNCTIES
PROGRAMMA'S / FUNCTIES
PROGRAMMA'S / FUNCTIES
PROGRAMMA'S / FUNCTIESPROGRAMMA'S / FUNCTIES
Snelheden: 10 • Vlotte start functie: Ja
BEDIENING
BEDIENING
BEDIENING
BEDIENINGBEDIENING
Type bedieningsknoppen: Hendel • Materiaal hendel: Inox
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Staafmixer |
| Model: | SMF43RDEU |
| Soort bediening: | Hefboom |
| Kleur van het product: | Rood |
| Gewicht: | 9180 g |
| Breedte: | 405 mm |
| Diepte: | 221 mm |
| Hoogte: | 378 mm |
| Snoerlengte: | 1 m |
| Gewicht verpakking: | 11600 g |
| Breedte verpakking: | 415 mm |
| Diepte verpakking: | 225 mm |
| Hoogte verpakking: | 460 mm |
| Soort: | Staande mixer |
| Materiaal behuizing: | Aluminium, Plastic |
| Aantal snelheden: | 10 |
| Uitneembare bak: | Ja |
| Vermogen: | 800 W |
| Inhoud bak/kan: | 4.8 l |
| Variable snelheid: | Ja |
| Anti-slip voetjes: | Ja |
| Bowl materiaal: | Roestvrijstaal |
| Turboknop: | Nee |
| Garde: | Ja |
| Planeetomwenteling: | Ja |
| Kloppers: | Ja |
| Mixer functies: | Knead, Mixing |
| Meegeleverde kom: | Ja |
| Overbelastingsprotectie: | Ja |
| Deeghaken: | Ja |
| Ingebouwde veiligheidsslot: | Ja |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type motor: | Directe drive |
| Spatbescherming: | Ja |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg SMF43RDEU stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Staafmixer Smeg
7 Mei 2024
28 December 2023
1 Augustus 2023
23 April 2023
29 Maart 2023
18 Februari 2023
17 Februari 2023
25 December 2022
19 November 2022
Handleiding Staafmixer
Nieuwste handleidingen voor Staafmixer
27 Mei 2026
20 Mei 2026
11 Mei 2026
11 Mei 2026
4 Mei 2026
27 April 2026
26 April 2026