Smeg DT172IT Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg DT172IT (35 pagina’s), behorend tot de categorie Wasdroger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 36 mensen en kreeg gemiddeld 4.1 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Smeg DT172IT of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/35

Tumble Dryer / User ManualEN
DT172IT
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | DT172IT |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Breedte: | 596 mm |
| Diepte: | 563 mm |
| Hoogte: | 845 mm |
| Netbelasting: | 1000 W |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Deurstijl: | Glazen deur |
| Deurkleur: | Wit |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Trommelinhoud: | 112 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 23 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Aantal droogprogramma's: | 15 |
| Droogklasse: | B |
| Duur cyclus: | 155 min |
| Geluidsniveau: | 65 dB |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Vochtsensor: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A++ |
| Energie consumptie: | 1.7 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik: | 211 kWu |
| Energie-efficiëntieklasse (oud): | A++ |
| Aanpasbare centrifugesnelheid: | Ja |
| Koelend medium: | R290 |
| Droogcapciteit: | 7 kg |
| Diepte wanneer de deur open is: | 983 mm |
| Extra droog: | Ja |
| Kijkglas: | Ja |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.5 W |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| Deur openingshoek: | 160 ° |
| Aanpasbaar droogniveau: | Ja |
| Nominale capaciteit: | 7 kg |
| AC-ingangsspanning: | 220 - 240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LED |
| Energie-efficiëntieschaal: | A+++ tot D |
| Indicator filterreiniging: | Ja |
| Indicator watertank vol: | Ja |
| Droogprogramma's: | Mix, Freshen-up, Delicate/silk, Jeans/denim, Cotton, Synthetics, Iron dry, Cupboard dry |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg DT172IT stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
11 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026