Smeg DHT39PLIT Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg DHT39PLIT (30 pagina’s), behorend tot de categorie Wasdroger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 28 mensen en kreeg gemiddeld 4.7 sterren uit 9 reviews. Heb je een vraag over Smeg DHT39PLIT of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/30

DGA39EX
DHT39PLIT
Dryer
User Manual
Asciugatrice
Manuale utente
2960311853_EN/231018.1504
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | DHT39PLIT |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Buttons, Rotary |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Ingebouwd display: | Ja |
| Warmtebron: | Electrisch |
| Breedte: | 597 mm |
| Diepte: | 609 mm |
| Hoogte: | 846 mm |
| Netbelasting: | 800 W |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Warmtepomp |
| Deurstijl: | Glazen deur |
| Deurkleur: | Silver, White |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Snoerlengte: | 1.5 m |
| Trommelinhoud: | 118 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 24 uur |
| Resterende tijd indicatie: | Ja |
| Kinderslot: | Ja |
| Aantal droogprogramma's: | 16 |
| Droogklasse: | A |
| Duur cyclus: | 179 min |
| Geluidsniveau: | 64 dB |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Vochtsensor: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | A+++ |
| Energie consumptie: | 1.64 kWu |
| Jaarlijks energieverbruik: | 194 kWu |
| Draairichting deur verwisselbaar: | Ja |
| Koelend medium: | R134a |
| Inverter technologie: | Ja |
| Waarschuwingssignaal: | Ja |
| Stroomverbruik (in standby): | 1 W |
| Stroomverbruik (indien uit): | 0.4 W |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| Deur openingshoek: | 155 ° |
| Huidige waardering: | 10 A |
| Ingebouwde condensafvoer: | Ja |
| Nominale capaciteit: | 9 kg |
| Deur opening diameter: | 400 mm |
| AC-ingangsspanning: | 230-240 V |
| AC-ingangsfrequentie: | 50 Hz |
| Type beeldscherm: | LCD |
| Indicator filterreiniging: | Ja |
| Condens afvoerpomp: | Ja |
| Droogprogramma's: | Wool, Timed, Cotton |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg DHT39PLIT stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
11 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026