Smeg AS73CES Handleiding
Bekijk gratis de handleiding van Smeg AS73CES (23 pagina’s), behorend tot de categorie Wasdroger. Deze gids werd als nuttig beoordeeld door 29 mensen en kreeg gemiddeld 4.0 sterren uit 6 reviews. Heb je een vraag over Smeg AS73CES of wil je andere gebruikers van dit product iets vragen? Stel een vraag
Pagina 1/23

Dryer
Asciugatrice
Secadora
AS73CES
Product specificaties
| Merk: | Smeg |
| Categorie: | Wasdroger |
| Model: | AS73CES |
| Apparaatplaatsing: | Vrijstaand |
| Soort bediening: | Draaiknop |
| Kleur van het product: | Wit |
| Deurscharnieren: | Rechts |
| Breedte: | 600 mm |
| Diepte: | 540 mm |
| Hoogte: | 850 mm |
| Netbelasting: | 2500 W |
| Type lader: | Voorbelading |
| Droogsysteem: | Condensatie |
| Materiaal trommel: | Roestvrijstaal |
| Trommelinhoud: | 104 l |
| Uitgestelde start timer: | Ja |
| Startvertraging: | 9 uur |
| Aantal droogprogramma's: | 11 |
| Duur cyclus: | 135 min |
| Anti-kreuk functie: | Ja |
| Energie-efficiëntieklasse: | B |
| Energie consumptie: | 3.92 kWu |
| Maximale centrifugesnelheid: | - RPM |
| Verlichting in trommel: | Ja |
| LED programmavoortgangsindicator: | Ja |
| Deur openingshoek: | 155 ° |
| Nominale capaciteit: | 7 kg |
| Droogprogramma's: | Snel |
Heb je hulp nodig?
Als je hulp nodig hebt met Smeg AS73CES stel dan hieronder een vraag en andere gebruikers zullen je antwoorden
Handleiding Wasdroger Smeg
27 April 2026
28 Februari 2026
26 Februari 2026
17 Februari 2026
26 Januari 2026
11 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
10 December 2025
Handleiding Wasdroger
Nieuwste handleidingen voor Wasdroger
28 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
27 Mei 2026
26 Mei 2026
26 Mei 2026
22 Mei 2026
21 Mei 2026
21 Mei 2026